iso formatında bakım onarım talep ve sonuç formu

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
merhabalar. iso formatında kullandığımız Bakım onarım birimine ait arıza bildirim ve sonuç formlarımızı paylaşmak istiyorum. üretim bölümü oto kopili ARIZA BAKIM VE ONARIM İSTEK FORMU nu doldurarak bakım birimine imzalatır, 1 nüshasını bu kısıma verir. birim, onarımı tamamladıktan sonra ARIZA BİLDİRİM SONUÇ FORMU nu doldurur ve onarım yapan teknisyenin ayrıca işi teslim ettiği kısım sorumlusunun imzasını alarak 2 formu kısım yetkilisine verir. bu 2 forum işletme müdürüne dosyalaması için teslim edilir.

burada dikkat edilmesi gereken istek ve sonuç formunda istek no olacak ve her isteğe konu makinenin demirbaş numarası olacaktır.

Ekli dosyalar

• Yeni Resim.PNG
    Yeni Resim.PNG
    99.8 KB · Görüntüleme: 79
  • Yeni Resim 2.PNG
    Yeni Resim 2.PNG
    100.5 KB · Görüntüleme: 76
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bunlar hangi devlette oluyor Allah aşkına çok merak ettim . Benim bildiğim köylerde başı dumanlı amirler telefon açıp arıza var gidin bakın der.

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri