Hava kopresörü elektik panosu hakkında

Selam öncelikle.
3 yıl önce her ay söküp taktığım komresör panosunu şimdi unutmuşum artık..
Sistemi kurdum yıldız üçgen sorunsuz çalışıyor..selonoid valf de çalışıyor..
Fakat sistem start stop..Basınç şalterini termik çıkışından sisteme bağladığımda motor çalışıyor sonrada duruyor herşey normal.
Ama durduktan sonra hava azalınca tekrar devreye girmiyor..
burada bir bağlantı olacak ama hatırlamıyorum artık..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

Helal olsun abicim sana hiç üşenmeden yazmış çizmiş emek vermissiniz. Direk baglantı linki verip de işin içinden cıkabilirdiniz ama arkadaşın anlayacagı şekilde çizmiş teker teker ayrıntıları anlatmıssınız. Bizlere verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederiz MİNNETTARIZ...

- - - Updated - - -

Helal olsun abicim sana hiç üşenmeden yazmış çizmiş emek vermissiniz. Direk baglantı linki verip de işin içinden cıkabilirdiniz ama arkadaşın anlayacagı şekilde çizmiş teker teker ayrıntıları anlatmıssınız. Bizlere verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederiz MİNNETTARIZ...

komprosor üzerinde senin acıp kapadıgın şalterin içinde termik ayarlıdır sen sadece 3 faz 1 toprak bagla 4*2,5 kabblo yeterlidir bizdede aynı marka komprasor var kolay gelin

slm arkadaşlar bugün benbde bir sorunla karşılaştım aydın trafo diye komüresör var fakat 7,5 hp motoru var panosu tamamen yanmış fakat sadece zaman role sğlam bana bunun bağlantısın çizebilirseniz cok sdevinir o şekıl yıldız üçgen bana dırek bağlantı lazım

Son düzenleme:

Hocam merhaba kumanda panosundaki zaman rolesine gördüğüm kadarıyla sadece nötr giriyor bi yanlışlıkmı var yada bn yanlış görüyorum teşekkürler

kardeşim www.makea.de firmasi bu işi çözmüş herşeyi

selam
Kardesim www.makea.de bu isi cözmüs
hersey dahil tamamen elektronik kompresöre Özel bir pano gelistirmis. fiyatida uygun.

selam
Kardesim www.makea.de bu isi cözmüs
hersey dahil tamamen elektronik kompresöre Özel bir pano gelistirmis. fiyatida uygun.
ben cok kullandim ve cok memnunum.
ben cok kullandim ve cok memnunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…