ENH direklerinin tipi nasıl anlaşılır.

Aşağıdaki "benzer konular"a da bakmadan geçmeyin.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bu zamana kadar başka bir alanda çalışıyordum şimdi ENH işine geçiş yaptım çok da mutluyum ve hızlıca öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim bilgiler için.
bu işte büyük projelerde çalışacaksanız b-pro kullanmanızı tavsiye ederim.Pahalı bir program ama tüm hesaplamaları kendisi yapmakta.

Iletkenler arasındaki farkları zamanlara gözleriniz alısiyo ve net bir şekilde kesiti tespit edebiliryosunuz. Direk tipleri işe en kolay yolu lazer metre ile toprak üstü boyu ölçmek veya tek tek çapraz ve ek yerlerini saymak boyali kaynakli direklerde kosebent boylari 6 metredir ek yerlerini gorursunuz 2 mt toprak alti ve alt köşebentini olcerek cikarabilirsiniz oda olmadi bir onceki ve sonraki direk acilarina bakarsiniz aciya gore de tahmin edebilirsjniz

Iletkenler arasındaki farkları zamanlara gözleriniz alısiyo ve net bir şekilde kesiti tespit edebiliryosunuz. Direk tipleri işe en kolay yolu lazer metre ile toprak üstü boyu ölçmek veya tek tek çapraz ve ek yerlerini saymak boyali kaynakli direklerde kosebent boylari 6 metredir ek yerlerini gorursunuz 2 mt toprak alti ve alt köşebentini olcerek cikarabilirsiniz oda olmadi bir onceki ve sonraki direk acilarina bakarsiniz aciya gore de tahmin edebilirsjniz
teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri