Elektrik sorumu cozebilirmisiniz ?

Tong Yagbu

Üye
Elektrik ogrencisiyim soruyu cozemedim konu dogru yerde mi bilmiyorum yardimci olabilirmisiniz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
buradan yetkililere sesleniyorum
öğrenciye özel başlıklı, ödev diye bölüm açılsa fena olmaz. öğrenciler girer konularına göre seçer yazar sorularını, diğer öğrenciler çözülen sorulardan feyz alır. dileyen girer soruları cevaplar.
böyle çok dağınık bir şey oluyor ve genelde tepki görüyor öğrenci yönetimin desteğiyle olursa bu iş güzel bir hal alır. mesleki yardımlaşma gibi ödev yardımlaşma olur. hem foruma daha çok öğrenci katılmış olur, gelecek nesiller burada yetişir, forumda reyting yapar
ben bu yazıyı görüş öneride de paylaşayım
odev bölümü varmış zaten. şimdi ararken buldum

genelde öğrenciler farklı bölümleri tercih ettiği için haliyle insanda böyle bir bölüm olmadığı izlenimi oluşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…