Ekranlar karışıyor...

Merhabalar,

Benim bilgisyarımda 4 kanallı bir dvr kart ve bu karta bağlanan 3 cctv kamera bulunmaktadır. Fakat anlamadığım bir nedenden dolayı(bu her programda oluyor) örneğin 1. kamerayı izlediğim yerde birden 3. kamera geliyor ve sonra normale dönüyor veya 3 ekranda zıplıyor. Kısacası kanallar karışıyor ekran kartı yüklü değildi 5-10 dakika önce ekran kartını yükledim şimdi daha felaket halde artık ekranlar hiç durmadan karışıyor(veya ben biraz oynadım ve bozdum ayarları iyice). Bu konuda bana yardım edebilirseniz çok sevinirim. Kameralar kablo bağlantılı ve ses sistemleri bulunmamaktadır. Kablolar özel cctv kablolarıdır.

Şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim...

Eren Çiftçi

arkadaşım güvenlik kamerası ile pek bi bilgim olduğu söylenemez fakat sorunun yazılımsal olduğu bence kesin aklıma ilk gelen ise directx. bu dvr yazılımları genelde bu eklentiyide yükler fakat genelde de elinizdeki daha iyi olduğu için üzerine yüklenmez (yüklenemezler) ekran kartı sürücüsü yok iken eski bir sürüm yüklenmiş olabilir. birde ekran kartınızı frekans ve renk derinlik ayarlarını değiştirerek denemenizi öneririm. kolay gelsin...,

saygılarımla...

Merhabalar tekrar,

Dediklerinizi denedim dx7 den dx9 a kadar seçerek denedim fakat hala aynı şekilde. Derinlik ayarlarıylada oynadım fakat hiçbişey değişmedi. Banada sorun yazılımsal olarak geliyor fakat birtürlü çözemedim.Ben daha rahat anlaşılması için bir fotoğraf koyuyorum. Orada sadece büyük ekranda sorun var gibi düşünebilirsiniz fakat bütün ekranlar hiç durmadan o şekilde oluyor. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

Ekli dosyalar

• Kamera.JPG
    Kamera.JPG
    76.6 KB · Görüntüleme: 19
yerinizde olsam dvr kartın sürücülerini kaldırıp. pcyi kapatıp dvr kartı söküp aç kapa yapıp ekran kartını yükleyip. sonra pcyi kapatıp dvr kartı takıp açıp dvrnin kurulumunu tekrar yapmayı denerdim ama daha tecrübeli arkadaşlarada sormak lazım...

saygılarımla...

yerinizde olsam dvr kartın sürücülerini kaldırıp. pcyi kapatıp dvr kartı söküp aç kapa yapıp ekran kartını yükleyip. sonra pcyi kapatıp dvr kartı takıp açıp dvrnin kurulumunu tekrar yapmayı denerdim ama daha tecrübeli arkadaşlarada sormak lazım...

saygılarımla...

sonuna kadar katılıyorum dvr kartı yeniden kur cakısma var arkadasım

olmassa kartı değiştir düzelir

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri