Bosch vfl 2060 çamaşır makinası arıza

selim1212

Üye
Bosch vfl 2060 çamaşır makinası kart yanmıştı tamir ettirdim ama makina 10 veya 20 dakika sonra hazır konumuna geçiyor kartı 2 defa gönderdim kartta sorun yok diyorlar makina su alıyor bir süre çalışıyor sonra hazır ışığı yanıyor tekrar başlatıyorum 10 veya 20 dakika sonra yine aynı oluyor ustalar neden kaynaklanıyor rica etsem yardımcı olursanın memnun olurum

Akşam söküp bakarım inş çözülür teşekür ederim sonucu yazarım

Akşam söküp bakarım inş çözülür teşekür ederim sonucu yazarım
Hocam kartın arızalı kartı söküyorsunuz program düğmesini çevirdiğiniz bi parça var beyaz renkte dik bir şekilde sonra kartı ters çevirin o parçanın ayakları var birtanesi ortada tek olucak onu lehimleyin düzelicektir. Eğerki düzelmezse o beyaz parçayı değiştirin bizede dua edin yeter hayırlı günler.

Hocam kartın arızalı kartı söküyorsunuz program düğmesini çevirdiğiniz bi parça var beyaz renkte dik bir şekilde sonra kartı ters çevirin o parçanın ayakları var birtanesi ortada tek olucak onu lehimleyin düzelicektir. Eğerki düzelmezse o beyaz parçayı değiştirin bizede dua edin yeter hayırlı günler.
ayrıca buna ek olarak kapı kilidinin soketini vde kapı kilidini kontrol edin..

kapıyı kitliyor ama belli bir zaman sonra hazıra geçiyor..soket temazsızlığı olma ihtimalide yüksek yani..

bunun en çok sebebide amortisörün işlevini yitirmesidir..

Bosch vfl 2060 çamaşır makinası kart yanmıştı tamir ettirdim ama makina 10 veya 20 dakika sonra hazır konumuna geçiyor kartı 2 defa gönderdim kartta sorun yok diyorlar makina su alıyor bir süre çalışıyor sonra hazır ışığı yanıyor tekrar başlatıyorum 10 veya 20 dakika sonra yine aynı oluyor ustalar neden kaynaklanıyor rica etsem yardımcı olursanın memnun olurum

makinayı boş çalıştırırken de problem yok. Ama çamaşır varken tam kalkışta, motor akım çektiği anda makina başlat durumuna düşüyor. Devamlı aynı programı kullanmaktan oluyor. Ben start tuşuna kürdan sıkıştırıyordum..

Aynı hatayla karşılaştım kart deyimleri tazeleyince hata düzeldi.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,853
Son üye
Megaronn

Yeni konular

Geri