Bosch Sms58m82Tr ısıtıcı rezistans E09 arıza

semihyazar

Üye
Herkese merhabalar bosch 58m82tr makine sigortaları attırdıktan sonra birdaha suyu ısıtmadı ve e09 hatası veriyor sanırım kronik ısıtıcı arızası rezistansla tümleşik pompa şimdi benim sorum bu pompayı kullanarak araya arçelik tip boru rezistanslardan gerekli olan hortum kelepçe ve elektrik bağlantıları yapılarak adaptasyon yapılabilirmi tabiki makinenin rezistansa olan su damlatma problemini çozdükten sonra çünkü rezistans ve pompa çok pahalı tek satılan rezistansıda monte ettikten sonra contadan su kaçırabiliyor tecrübe eden arkadaşlar olduysa yardımcı olurlarsa çok memnun olurum teşekkürler...

Eğer işçiliğini yapabilecekseniz bence olur.

Herkese merhabalar bosch 58m82tr makine sigortaları attırdıktan sonra birdaha suyu ısıtmadı ve e09 hatası veriyor sanırım kronik ısıtıcı arızası rezistansla tümleşik pompa şimdi benim sorum bu pompayı kullanarak araya arçelik tip boru rezistanslardan gerekli olan hortum kelepçe ve elektrik bağlantıları yapılarak adaptasyon yapılabilirmi tabiki makinenin rezistansa olan su damlatma problemini çozdükten sonra çünkü rezistans ve pompa çok pahalı tek satılan rezistansıda monte ettikten sonra contadan su kaçırabiliyor tecrübe eden arkadaşlar olduysa yardımcı olurlarsa çok memnun olurum teşekkürler...
Olmaz kardeşim.
1:Öncelikle boru tip rezistansı sabitleyeceğin alan yok.
2:Motor çıkışından su basıncı azalacağı için makinen basınç hatası verecektir.
3:Motor su çıkışı;rezistans girişi ve fıskiye bağlantısı için uygun tipte t körüğü bulman zor.
4:Boru tip rezistans ile Bosch,Siemens ve Profilo grubu seramik rezistans amperleri farklıdır.Kartı yakarsın.
Rezistans su kaçırmaz,defalarca montaj yaptım.Önce seramik rezistans sızdırmazlık contasına takılır (motor kapağının dışında) sonra motor plastiğine oturtulur.

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri