Artcam İle Yüz Modelleme

pixel sayısı daha yüksek resimleri kullanmalısın. ve işlemi yeterli hızda yapabilecek iyi bir donanıma sahip bilgisayarın olmalı.

Son düzenleme:
Bilgisayar donanımım çok iyi. Özellikle bu işler için üst düzey pro bir sistem topladık. Resimleri de olabildiğince yüksek kalite resimler kullanıyoruz. Takıldığımız o eşiğin ne olduğunu hala bulamadık

@KAYSERİ adlı üye arkadaş msj atmışsınız, özelden msj atamıyorum mesaj sayım 20 den az diyor, size buradan yazayım istedim. Sorun insan yüzü modellemekse sadece birkaç hamlede yapamazsınız. Programın sculping menusunden bir heykeltraş edasıyla çalışmanız gerek. Çok temiz bir iş için günleriniz pc başında geçer. Özellikle cnc den birebir çıkarmak istiyorsanız. Örnek pdf dosyaları var anlatıyor adım adım, bulursanız orada işin çok da kolay olmadığını göreceksiniz. Yaptığınız çalışmaların her açıdan yükseklik değerlerini kontrol etmeniz gerekecek. Kazıma, yükseltme, smooth aracını kullanarak tek tek çalışacaksınız. Bu arada işin 2d kısmından vektorel olarak da çalışacaksınız. Bol bol deneme yapın çözersiniz. Aslında en profesyoneli artcam ve zbrush kullanarak çok gerçekçi ve temiz çalışmalar çıkarabilirsiniz. Youtube da bir italyan arkadaş var o baya güzel anlatıyor fakat dil sorunu var maalesef. Türkiyede pek kaynak yok, iş internetten kendinizin araştırmasına kalıyor.

3D Rölyef Tasarım | Facebook

buradan örnek çalışmalarıma bakıp beni takip edebilirsiniz.

3DRolyef.com I Cnc Oyma Çizimleri web sitemden bana ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ArtCam programı edinmek istiyorum. İnternetten indirdiğim ArtCam programları çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olunursa çok müteşekkir kalacağım. Selâmlar.. Ünal Kıvanç - ***@***

Arkadaşım merhaba, cnc 3018 mini reuter cihazım var. Kendi grbl programı ve easel ile 2 boyutlu çalışmalar yapabilmekteyim. Rozet, arma, kolye, madalyon işleri uğraştığımdan 3 boyutlu çalışma yapabilmem gerekiyor. Bunun için gereken cracklı ArtCam programını indirip çalıştırabilmeyi başaramadım. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürlerimle.. ***@*** Ünal Kıvanç..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…