Akülü çocuk arabası yardım lütfen

Ustam bu parçanın yenisi bulunurmu ben internetde ne olarak aratacağımı bile bilmiyorum nedir bu parçanın ismi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ustam bu parçanın yenisi bulunurmu ben internetde ne olarak aratacağımı bile bilmiyorum nedir bu parçanın ismi

Merak ediyorsanız "mini röle" diye aratabilirsiniz. Çalışma gerilimleri kontak akımları farklı çeşitleri vardır.
Arızanın rölede olduğuna emin değiliz röleyi enerjilendiren devre elemanlarında da sorun olabilir. Arıza rölede olsa bile siz bunu değiştiremezsiniz.

Son düzenleme:
Selamun aleyküm benim akulu arabanin hizli yavas vitesini baglayamiyorum sizce nasil olmali 6 fisli 12 tek aku
Merak ediyorsanız "mini röle" diye aratabilirsiniz. Çalışma gerilimleri kontak akımları farklı çeşitleri vardır.
Arızanın rölede olduğuna emin değiliz röleyi enerjilendiren devre elemanlarında da sorun olabilir. Arıza rölede olsa bile siz bunu değiştiremezsiniz.
]Bilen varsa yardimci olabilirmi bu sekilde oluyor ama tekerin biri ileri biri geri donuyor
1568370428763.jpeg
1568370476213.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Akü kutup yönünü değiştşren röle ayaklaru yanmış röleleri değiştir tamir olur benceee

Ters dönen motorun artı eksi kablolarının yerini değiştirin.

Arkadaşlar konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın foruma yeni üye oldum 12 voltla çalışan akülü çocuk arabası çalışıyor ışıkları yanıyor müzik çalıyor ama gaz verince veya kumandasından ileri geri yapınca altında koltuğun altındaki soketlerin girdiği bir kutu var ondan tık tık diye iki kere ses geliyor sanki şalteri açarsın kaçak akım olurda kendisi atarya onun gibi tık tık diyor ama gitmiyor parçanın resmi bu ses beyaz soketle ilgili gibime geliyor beyaz soketi sökünce enerji tamamen gidiyor takınca enerji geliyor ama siketin üstüne parmağımı deydirip ileri yaptığımda soket titriyor gibi hissediyorum tık tık yapıyor bu beyaz soket kabloları çoğunluğu arabanın ön tarafına doğru gidiyor kimisi açma kapama kimisi ileri geri vites ben olayı çözemedim tık tık yapması nedendir sorun nerede acaba
Ustam sorununu çözebildinmi aynı sorun var bende de çözüm arıyorum

Tık tık ses geliyor sadece hareket etmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşin uzmanı olmamakla beraber görebildiğim kadarıyle kartın arka yüzünde lehimlerde boşluk var sanki teması kesiyor. Soğuk lehim derler yanılmıyorsam.

HOCAM AKÜDEN KAYNAKLI SENİN BU SORUNUN SANIRIM

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri