1400c Lik Sıcaklığa Çıkan Bir Fırın

kirlisakal

Üye
1400c Sıcaklığına Çıkacak Bir Fırın Yapmak İsdiyorum İç Hacimi 30cm en 30cm Yükseklik 30cm Derinliği Olan Bu Fırınımın En Geç 1.5 Saate 1400c Çıkmasını İsdiyorum Şimdi Bu Özeliklerde Bur Fırını Yapabilmem İçin Bana Kaç mm Çapında Ve Nekadar Tel Kulanmam Gerekiyo Bana Bu Konuda Yardım Edecek Bu İşden Anlayan Profosyenel Birine İhtiyacım Var Şimdiden Çok Teşk Ederim Arkadaşlar.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Selam,

Bu fırında ne ısıtacaksınız? Etüv tarzı bir cihaz mı olacak? Termodinamik hesapları yapmadan yaparım diyorsanız; iyi yalıtımla ve enfraruj ısıtıcılarla yapılabilir. Sa-Fi rezistans diye aratıp, oradaki enfraruj ısıtıcılara bakmanızı tavsiye ederim.

Analyzer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…