1 pedal ve bir sensör kullanarak step motor kontrolü

Merhaba,
Ben pedala basıldığında step motoru çalıştırmak istiyorum ve sensör gördükten sonra durdurmak istiyorum. Bunu arduino ile nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.
Elimde,
Tb6600 step motor sürücü
Arduino uno
Çatal sensör
Nema 23 step motor mevcut.

Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Önce şu soruların cevabı gerekli. Arduino ile daha önce birşeyler yaptın mı? Kullanmayı biliyor musun? İnternetten arduinoyla step motor nasıl kontrol edilir arattırdın mı? Sensör ve pedalı. Dijital input olarak arduinoya bağlayabileceğini biliyor musun? Bu sorulara cevap verdikten sonra yardımcı olabilirim.

Önce şu soruların cevabı gerekli. Arduino ile daha önce birşeyler yaptın mı? Kullanmayı biliyor musun? İnternetten arduinoyla step motor nasıl kontrol edilir arattırdın mı? Sensör ve pedalı. Dijital input olarak arduinoya bağlayabileceğini biliyor musun? Bu sorulara cevap verdikten sonra yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için basit uygulamalar yaptım sadece. Sensör ve pedalı nasıl bağlayacağımı bilmiyorum. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz.

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için basit uygulamalar yaptım sadece. Sensör ve pedalı nasıl bağlayacağımı bilmiyorum. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz.
bir butonu nasıl bağlıyorsan sensör ve pedalı da öyle bağlayacaksın. Onlar da birer buton olarak çalışır

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri