İnveter klima diş ünitesi duruyor

İmkan var ama 8 mt lik duvara koyup odayı uzak tutup tam karşiya aldım mı daha verimli olacagını düşünüyorum suam inverter özeligi bi işe yaramiyor uzak olursa daha uzun çalişip çok daha az dır kalk yapacagı kesin gibi sizin sayenizde bunu fark ettim montaj yapmayı düşündügüm yerin fotosunu çekip yüklerim sizin de onayınızla hareket ederim artık servis olarak sizin fikirleriniz geçerlidir benim için
Pardon 4 metrelik duvarı ortalıyıp dediginiz gibi yapıcam yanliş yazdım =)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Tam karşıya abi en uzak duvara yaptırcam montajı

Selam,

Resimdeki duvarda tv unitesi var. Peki resmi cekerken arkanda kalan duvari resimlermisin?

Orasi bosmu? Yazin cihaz yukari ufler soguk hava asagi inecegi icin. Kisin ise asagi dogru uflemek isteyecek. Mesafe ve boyut olarak bu calismaya sorun teskil etmeyecekse oradaki tv unitesi montaja uygundur. Ancak saatin oldugu yer kurtarmayabilir.

Selam,

Resimdeki duvarda tv unitesi var. Peki resmi cekerken arkanda kalan duvari resimlermisin?

Orasi bosmu? Yazin cihaz yukari ufler soguk hava asagi inecegi icin. Kisin ise asagi dogru uflemek isteyecek. Mesafe ve boyut olarak bu calismaya sorun teskil etmeyecekse oradaki tv unitesi montaja uygundur. Ancak saatin oldugu yer kurtarmayabilir.
Abi arkamdaki duvar cam ve led havuz kurtarmıyor olçtüm yukardan toplam 34 cm yer lazım kurtarıyor 10 cm boş kaliyor kanatları tam karşiya verirsem sorun olmaz heralde gerekirse tv ünitesi kalkar abi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri