Ödül Puanları Hakkında Duyuru

Peki S.n Yönetici arkadaşlar üye arkadaşlar beğen demeyip teşekkür şeklinde mesaj yazmakta buna bir çare veya son var mı? Bir de eskiden -pop vardı verbiliyorduk geri mi getirsek, bazı üyeler oku öğren denmesine rağmen ısrarla bilmediği konuyu burdan soruyor, tamam roket bilimi değil yine de 2 satırla meslek öğretilmiyor. Beni tersleyinceye kadar oku araştır mı diyeyim, öyle yazsam bile başka üye iyi niyetle araya girip bir iki nokta gösteriyor soruyu soran benim yazdıklarımı görmezden gelip yine devam ediyor sonra!
o zaman siz de iyi niyetli olup bir iki nokta gösterebilirsiniz

Bakarak öğrenilmediği gibi 2 satırla da öğrenilmez öğrenen de dün başlamadı! @danny79 Kendine zarar vermen için daha basit yollar var başkasına vicdan azaba çektirme ...!

Bakarak öğrenilmediği gibi 2 satırla da öğrenilmez öğrenen de dün başlamadı! @danny79 Kendine zarar vermen için daha basit yollar var başkasına vicdan azaba çektirme ...!
Benim şu ana kadar yaptığım müdahale yok kendime zarar da vermem sadece ben soruyorum siz cevap verirsiniz veya vermezsin o size kalmış

bir şey diyim mi?
adam haklı beyler:)
benim tv açıkken şasesini kucağıma almamı ve orasını burasını tutmamı gören çocuklar da eline alıyor tornavidayı sonra abi tv den duman çıktı diyorlasr:)

Benim şu ana kadar yaptığım müdahale yok kendime zarar da vermem sadece ben soruyorum siz cevap verirsiniz veya vermezsin o size kalmış
Şimdiye kadar anlamanı beklerdim, sorularını görmezden geliyorum, dileyen iyi niyetle yazar *bence onlar hata yapar*, nasıl ki küçük çocuklara oynaması için makas -bıçak vermiyorsam konu hakkında bilgisi olmayana da işin ciddiyetini küçümseyene de bilgi vermem!

bu bardakları win-2015 fuarında dağıtmıştık ve onursal üyelerimize göndermiştik.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri