Schneider RE17RAMU

avast

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Merhaba arkadaslar, RE17RAMU timer var ve bir türlü devreye alamadım. bobin uclarına 220 - nötr veriyorum ve kontagınada veriyorum fakat ayarlamasını yapamadım. 2 adet timer ile deniyorum y ine olmadı.Nerede sorun var çöezemedim.
http://www.ops-ecat.schneider-elect...nod_id=0000000009&prd_id=RE17RAMU&scp_id=Z000

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Data sheet de, A1 ve Y1 ucları paralel baglı görünüyuor. Ayrıca, fonksıyonlardan zaman ayarını uzun secdinizse, o uzun zaman süre sonunda kontak alacaksınız. Önce, en kısa zaman ayarından baslıyarak çalışmasını gözleyin.

Bu Y1 ucu boş mu kalacak ve süreleri dediğiniz gibi kısadan baslıyorum yine olmuyor anlayamadım. [MENTION=6130]zeybek[/MENTION]

Son düzenleme:
Bu timerdan kullanan yok mu hiç ? Schneider üstelik.

şemada gördüğüm kadarı ile a1 ve a2 ye enerji verililip role aktif hale getirilecek zaman rölesi y1 e enerji verilince çalışmaya başlıyor .birde o şekilde deneyin.

sağlamlık konusunda eminim çünki 1den fazla elimizde mevcut.Y1 ucuna baska bir kontaktan enerji verdim,A1den aldım yok bir türlü cıkıs yokk.Röle ışıgı yanıyor fakat belirli sürede cıkıs vermiyor.Şaştık kaldık yahu!.

A1-A2 uçlarına 220VAC bağlamak gerekmekte.

Y1 ucu ise start ucu olarak kullanılmakta. Y1 ucuna bir röle kontağı üzerinden 220VAC verdiğinde zaman rölesi ayarlamış olduğun süre için saymaya başlayacaktır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri