invertör bağlantısı

arkadaşlar elime bi invertör geçti de bunun üzer,nde 0,37 kw 0.5 HP 200\240v ac yazıyor. şimdi buna motoru bağlayamadım bn klemens bağlamtısında U\T1 V\T2 W\T3 YAZIYOR ORAYA MOTORU BAĞLAYACAM FİĞER KLEMESTE TOPRAK R\T1 S\T2 YAZYR bn şimdi 220v u nerden verecegım ordakı rt1 ile st2 aklımı karıştrdı atlatmayalım cıhazı

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
toprak isaretinin yanındaki r/l1 faz r/l2 notr potans ucları+10 aı1 com start ve sag sol +24 lı1 lı2

oldu teşekkur ederım peki bu sürücünün paramatre ayarlarını nerden bulabılırım...

toprak işaretinin yanındaki R/L1 FAZ S/L2 NOTR sende T/1 T/2 DE OLABİLİR FARK ETMEZ

- - - Updated - - -

NEREDENSİNİZ

altıvar 28 internette türkce kullanım kılavuzu olan bir motel internete yazmanız yeterli indire bilirsiniz

türkçe klavuz u buldum da ınvertörü çalıstramadm ... bi bakar mısınız ? girişe 220 verdım çıkışa motoru bağladım motor üçgen bağlı sürücünün gücüyle aynı 0.37kw ama bunun ayarları fılan varya harıcı run felan onları bulamadım. her ınverter bı acayıp oluyu yau. bi de şu var ınvertör 3 faz çıkışında her bir fazda 57.5v ac var acaba bozuk mu cıkıs verıyo da motor donmuyor anlamadım motor da saglamm

Normalde çıkışta alman gereken gerilimde fazlar arası 220 V tur ; bir anormallik var :) Kullanım kitapçığının 36,37,38. sayfalarına göre bağlantılarını bir kontrol et :)

sadece girişler ile çıkışları bağlayarak sürdüremezsin potansiyometre ve start kontağınıda bağlaman gerekli

Forum istatistikleri

Konular
128,183
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes

Yeni konular

Geri