Motorun İleri Geri Çalıştırılması

kivo64

Üye
Motoru çamaşır makinesi gibi 3 saniye sola döncek sonra 3 saniye sağa döncek sonra tekrar sola tekrar sağa bu böyle devam etçek bu devreyi ekts de yapıp koyar mısınız ? fotoğrafta olur fark etmez..

Son düzenleme:
bu sorunun cevabını merak ettim cidden.. umarım birisi cevaplar.. yarın sınavım olmasa da ben de bekliyorum cevabı.. :)

Süslemeli sınav sorularını seviyorum bir makinanın çalışma biçimini örnek alarak otomatik kumandaya yansıtılması.
Biraz Geç kalınsada yinede yayınlamak istiyorum.
Tarayıcıya ileri geri çalıştırma olarak arama yapsaydınız sonuçlara ulaşabilirdiniz.
Konu Başlıgının Konuyla ilgili olması daha etkili bir konu haline getirir.

Motor Yönünün İstege göre dönmesi için kontakların isimlerinin degiştirilmesi yeterlidir.

İyi Günler Kolay Gelsin

ıkı adet zaman rolesıne gerek duymadan bır adet ssr2x entes markasının sag sol rolesıyle bu ısı yapılabılır. Buyuk kot yıkama makınalarında bu sıstem yanı bu role kullanılarak motoru ıstenılen zaman aralıgıyla sag yada sola cevırebılıyor.

Bir Üründe 2 özelligin bulunması çok güzel,Daha Gelişmiş olanları varmıdır 4-6 tane zaman rölesinin 1 zaman rölesinde bulunması gibi tek bir cihaz ama çok konumlu,
İyi günler
Kolay gelsin

en son ıkı zaman rolesı gıbı yanı bırbırınden bagımsız c nc no kontagı olan emas ın dıjıtal tımer ı nı gordum kardesım 3 yada daha fazla olanına rastlamadım

kardeş sm9 flaşör zaman rölesi işini görür

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri