Staj dosyası

İyi günler arkadaşlar dönem arası staj yapıyor olarak gözüküyorum ve staj dosyası oluşturmam gerekiyor. Staj defterinde 10günlük ısıtma, 10günlük sogutma ve 10günlük iklimlendirme konularını istiyor eğer daha öncen staj dosyası hazırlamış biri varsa ve tam 30günlükse kopyasını falan satın alabilirim çünkü gerçekten çaresiz durumdayım ve ne yapıcagımı bilmiyorum. Yada yazmak için bulabileceğim konularda varsa sevinirim, siteye baktım hiç bi konu göremedim yazmak için. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Not: Daha önce staj dosyası yapmış biriysen ve staj dosyanın fotokopisi falan varsada satın alabilirim nerede oldugu farketmez gerçekten çaresiz durumdayım arkadaşlar çarşambaya kadar halletmem gerek. Teşekkürler.

Tam olarak istediğin nedir.
bugün şurda şu işi yaptım içeriği şuydu şeklindemi???

stajını naylon değil gerçekten yapmış olmanı isterdim.
umarım geçerli bir sebebin vardır

evet var emin olabilirsin, keşke yardımınızda dokunsa ama sorunda değil bi kaç konu buldum ama hepsini birleştirmek haftaları alır zaten bende yapmış olmayı dilerdim.

Sevgili arkadaşım , meslektaşım..

içinde olduğun düşüncelerin farkındayım . fakat bu durumu işini görmek amaçlı yaptığının sende bende herkes farkında. Yukarıda ALROY arkadaşımızın dediği gibi keşke bu stajı gerçekten yapabilsen .. kazancının neler olabileceğini belki tahmin edemiyorsun ama senin gibi bir çok arkadaşımızın yaşadığı bu tecrübeleri bizlerde yaşadık... sahada mesleğinin kokusunu alman geleceğine yapacağın en güzel yatırımdır.

Talebine gelince , bu tarz bir bilgi ne yazıkki forumun etiğine aykırı burası bir paylaşım forumudur ... yaşadığın bir tecrübeyi veya bir sıkıntıyı burada paylaşabilir , sorabilirsin... Klimanın kompresör yanıyordur 2-3 ayda bir sor ... su damlatıyordur neden diye sor... ama yukarıdaki talebin ne yazıkki zor....
kimse senin için bu bilgileri işi gücü bırakıp hazırlayı önüne sunmaz...

sana tavsiyem teknik bilgin doğrultusunda otur bir gün 15 gün için ayrı ayrı arızaları nasıl çözdüğünü hikayeye dök.. montaj ekle , demontaj ekle , kart tamir et , kompresör sök, kompresör tak, drenaj düzel , drenaj çek..... vs. v.s

AMA TAVSİYEM YAŞA GÖR...

bu staj dosyalarını pdf halinde internette depolamak işe yarar herkesin en azından.
boylece odevler kolaylaşır.

Herkes neden gerçekten kokusunu almak yerine PDF formatında hazırına konmayı seviyor anlamış değilim... vaazgeçin bu sevdadan gençler. mesleği sizlere emanet edeceğiz.. pdf dosyalarına değil...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri