Abb Frekans Konvertörü Ve Softstarter

NISAN77

Üye
Abb Marka Frekans KonvertÖrÜ,softstarter İle İlgİlİ Her TÜrlÜ Teknİk Bİlgİ,problem,ÇÖzÜm,Şİkayet Vs İle İlgİlİ Konularda İsteyen Herkeze Yardimci OlacaĞimdan Emİn Olabİlİrsİnİz.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Nisan77 ArkadaŞim Bana Drİwewİndowlİght 2.56 SÜrÜmÜ Gerek Bu Yazilim Elİnde Varsa LÜtfen Buraya Lİnk Yaparmisin Yada ***********@hotmail.com Adresinede Linki Yapabilirsin şimdiden çok Teşekkürler :)

Forum konuları içerisinde msn yada e-mail adresi vermek yasaktır.

Lütfen bu tarz konuşmalarınız - isteklerinizi forum bütünlüğünü korumak ve konunun dağılmamasını sağlamak için pm (özel mesaj) yoluyla yapınız.
[size=10pt][/size]

Bu mesaj en son "17 haziran 2008 " tarihinde, saat " 151:30 " itibariyle görkem tarafından düzenlenmiştir.

NISAN77 ' Alıntı:
Abb Marka Frekans KonvertÖrÜ,softstarter İle İlgİlİ Her TÜrlÜ Teknİk Bİlgİ,problem,ÇÖzÜm,Şİkayet Vs İle İlgİlİ Konularda İsteyen Herkeze Yardimci OlacaĞimdan Emİn Olabİlİrsİnİz.

nisan77 arkadaşım ben frekans konvertörü hakkında yardım isteyecektim senden frekans konvertörü kataloğunu ***********@hotmail.com adresine gönderirsen sevinirim. şimdiden tşk.ler. ve sana ulaşabileceğim bi adres bırakırsan sevinirim.

Forum konuları içerisinde msn yada e-mail adresi vermek yasaktır.

Lütfen bu tarz konuşmalarınız - isteklerinizi forum bütünlüğünü korumak ve konunun dağılmamasını sağlamak için pm (özel mesaj) yoluyla yapınız.
[size=10pt][/size]

Bu mesaj en son " 17 haziran 2008 " tarihinde, saat " 15:27 " itibariyle görkem tarafından düzenlenmiştir.

sakın soft starterini kullamayın kullanacaksanız da softstarter gücünü motora göre yüksek tutun aksi halde bozulma riski çok yüksek sıemens tavsiye ederim bu konuda

Arkadaşlar;

piyasadaki üreticilerin driver, starter ürünlerini birbirleri arasında mukayese nasıl edebilirim, mesela schneider'ın bir driverını ABB deki karşılığını nasıl bulabilirim, yardımcı olurmusunuz?

saygılarımla

drive seçimini kw olarak değil akım olarak yapmalıyız sürekli akım ve overloadlara ne kadar dayanıyor bu şekilde kıyaslayabilirsiniz

Sn nİsan77 benİm acs 600-acs800 cİhazlarinin tÜrkce kilavuzlarina İhtİyacim var nereden bulabİlİrİm?

Merhaba Arkadaşlar,

ABB nin Drive ve soft starter larıyla ilgili her türlü katalok ve bilgi için bana da yazabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
*****************@hotmail.com

[size=10pt]
[/size]
Bu mesaj en son " 17 haziran 2008 " tarihinde, saat " 15:23 " itibariyle görkem tarafından düzenlenmiştir.

4557 ' Alıntı:
Sn nİsan77 benİm acs 600-acs800 cİhazlarinin tÜrkce kilavuzlarina İhtİyacim var nereden bulabİlİrİm?

Merhaba,

ACS 800 ün türkçe kullanma klavuzunu ben gönderebilirim, ama ACS600 un turkçe kullanma klavuzu yok.
Yada www.kontrolkalemi.com den indirebilirsin.
Kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaslar bende abb sürücülerin acs 350 acs 550 acs 800 ve pstb ve pst softstarterlerin kullanım kitapları var isteyene yardıncı olabilirim tel 0282 650 19 68 ismim ahmet

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri