NASIL BİR REAKTİF RÖLE İSTERSİNİZ.

klemsan

Klemsan Temsilcisi
Sayın Kontrolkalemi üyeleri,

Klemsan'ı www.klemsan.com.tr linkinden inceleyebilirsiniz.

Reaktif röle konusunda ar-ge çalışmalarımız devam ediyor.

NASIL BİR REAKTİF RÖLE konusunda ki değerli görüşlerinizi paylaşabilirseniz seviniriz.

nasıl olsa akım trafo bilgileri ve gerilim bilgileri alınıyor.
neden pencerenin birindede
aktif anerjiyi kw
kapasitif ve endüktif reaktif enerjiyi kvar göstermesin.
ve ay başına göre hesaplayıp oran cezaya giriyorsa buzzer ile ve dışarıya kuru kontak ile uyarı vermesinki
bunu yapın piyasada rakibiniz kalmasın.
çelik fabrikasında çalışıyorum meslektaşlarımın bu konudaki tedirginliğini biliyorum buişi başarırsanız
gerçekten rakiplerinizi silip süpüreceğinizi göreceksiniz.
başarılar diliyorum.

Son düzenleme:
klemsan röleyi devreye almak zor diye biliyorum. imalattakiler bize klemsan değil de e.... röle alın diyor. sadece bir kere kullandık devreye alamadık. panoyu müşteriye teslim ettik. klemsandan bir arkadaş devreye aldı. diğer firmaların rölelerini inceleyin derim...

Sayın kullanıcılar,

Görüşleri cevaplamak istiyorum.

Ahmetylmaz35; "ucuz kaliteli olsun" demiş. Doğrudur yeni bir üründe dikkat edilmesi gerken en önemli konu.

Eroglumustafa; "elektrik sayacı gibi tüketimleri saysın, ay başına göre ind. Q/P ve kap. Q/P oranlarını göstersin ve ayarlanan alarm değerine göre kontak çıkışı versin" bu özellik şu andaki rölemizde çok daha gelişmiş şekli ile var. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Yatay-Zeka; "devreye alması kolay olmalı" olarak özetleyebileceğimiz bir görüşünüz var. Devreye almada önemli kolaylık sağlayan özellikler rölemizde mevcut. Türkçe menü/Bağlantı öğrenme/kademe öğrenme/şönt reaktör tanıma/algılama hassasiyeti. Kullanıcıların devreye alma konusunda alışkanlıklarının olması çok doğal. Bu konularda rölemiz kullanıcılara, 10 mA algılama hassasiyeti ile düşük güçteki grupları ölçme, kademeleri hızlı öğrenme ve öğrendiği kademe güçlerini/tiplerini gösterebilmesi, bağlantı öğrenmede analiz/kademe ile öğrenme opsiyonlarının sunulması vb gibi kolaylıklar sağlıyor. Gerekirse işletmenizde eğitim verebiliriz. Lütfen iletişime geçiniz.

Nasıl bir reaktif röle istediğiniz konusunda görüşlerinizi paylaşmaya devam etmeniz bizleri mutlu edecektir.

Soru ve görüşleriniz için www.klemsan.com.tr

role değince önce aklımnıza tekneloji gelir ya biz az gerideiz sanırım oto devrede role cezaya sokmaması lazım ama bizim rolelerde o program geliştirilemedi moldova ülkesi kücükjm az gelişmiş olmasına rağmen kompanizasyon roleleri harika ind ve kpst. öle bir dengeliyor ki %15 gecirmiyo ki bizde %20 kadar fark var. bence bi arastırın:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri