Yurt dışından S7 300/400 kablosu temin eden varmı?

yaman9

Üye

Ekli dosyalar

• 298102132_tp.jpg
    298102132_tp.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 28
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Dostum e-bay hangi ülkelere kargo gönderiyor.Arkadaşları olan varsa onlar aracılığı ile temin etme şansları da olabilir..

Arkadaşlar buyrun ben size ebay türkiye linkini yazdım aşağıda..Lütfen İnceleyiniz;

http://global.ebay.com/search?Query=s7-300&Region=0

Arkadaşlar birde siteden alışveriş yapan olursa ürün ile ve var ise gümrük masrafları ilgili geri dönerse faydalı olur

Son düzenleme:
arkadaşlar birde şu linke bakın bütün plc kabloları var. Fiyatları düşük. Buda Çin sitesi....
FOURSTAR-Home

Arkadaşlar buyrun ben size ebay türkiye linkini yazdım aşağıda..Lütfen İnceleyiniz;

Finden Sie s7-300 beim eBay Internationalen Markt mit interessanten Angeboten zu Artikeln in allen Ihren Top-Kategorien aus der ganzen Welt.

Arkadaşlar birde siteden alışveriş yapan olursa ürün ile ve var ise gümrük masrafları ilgili geri dönerse faydalı olur

Daha önce ebay den çift hatlı bir cep telefonu almıştım. Honkongdan gelmesi 15 gün filan sürdü. Gelen kargonun üzerinde mp4 player , 30$ fiyat ve hediye kısımları işaretliydi.Alıcı olarak isme geldi yani şirket adına getirtirseniz gümrükte sorun çıkabiliyor. Herneyse posta ile kapıma kadar geldi Herhangibir ek ücret alınmadı.

ben bu kablodan getirdim ve kullanıyorum dostlarım sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor.Eger ugraşamam ebayla diyen olursa benden 100 dolar karşılıgında alabilirler. iletişim için mail atmanız yeterlidir
[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri