telefon santrali

volky

Üye
slm arkadaşlar bana 12 çıkışlı bir telefon santrali gerekiyor ama hangi marka ve un fiyatlı olan hangisidir bilmiyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
ayrıca montajı konusundada yapmam gerekenleri anlatan olursa sevinirim.
saygılar

philips SOPHO IPC 100 santralımız var işyerınde biz cok memnunuz santralı satın alan bisim ankarada bağlı bulunduğmuz şirket fiyatını tam net bilmiyorum ama 6tane el telsizim 6 tanede normal masa üstü telefon bağlı internet üzerinden haberleşebilen bi sistem var santralde arıza durumunda kendileri direk santralin içine girip müdaha edebiliyorlar santralin kurulumunu tecrübeli arkdaşlara yaptırmanda fayda var biz biras uğraştık yapamadık sonra telekommda santralden anlayan arkdaştan yardım almıştık ayrıca hertürlü teknik desteğide veriyorlar kolay gelsin

arkadaşım bana çok komplex bişey lazım değil ben şantiyede kullanmak için istiyorum :)

sadece bi öneriydi!

multitek 4-12 star 2 serisi santral işini görecektir..Karel MS 48 de olabilir fiyat önemli degil diyorsanız..
Multitek santralın kurulumu ve programlanması digerlerine göre daha basittir ..yapamazsanız uzaktan progam için gereken destegi vereceklerdir..

teşekkür ederim karel ms48s siparişi verdim. ilginize çok teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,312
Kullanıcılar
450,148
Son üye
AİŞTAR

Yeni konular

Geri