Tek yönde elektrigi kesecek role

turgay58

Üye
Selamünaleyküm. Formda yeniyim. Hatam varsa affola. Bir sorunum var. Bahçe gostergecimi okutma yaptığımda bina kapımdaki kilide de elektrik gidiyor kapi açılıyor. Buna tavsiye edeceğiniz elektriğin bina kapısına gidecek elektrigi kesen role varımdır.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sistem bu. Dışarıdan okutulan rfid diş kapi ile birlikte iç kapiyida açıyor.dis kapiya rfid butonu okutulacak sadece diş kapi açılsın iç kapi kapalı kalsın istiyorum. Bahçe kapısı arkasına kabloları bir role tavsiyesi istedim. Binadan otomatige elektrik gelsin ama diş kapıdan içeri kapiya akim kaçmasın istiyorum.
Tamam kabaca anladım tesisatın durumu hakkında bir bilgim yok( kullanılan malzemelerin marka modellerini ve bağlantıların nasıl olduğunu bilmiyorum) Onun için ilk önce bir elektrikçi çağırın gerekli düzenlemeleri yapsın.
Pain de bir karalama yaptım tesisatın çalışması bu şeklide olabilir.
Adsız.png
Tesisatın bu şekilde düzenlenmesi gerekli ters yönlü akım miktarına uygun diyot secimi yapılmalıdır.
diyot.png

Tamam kabaca anladım tesisatın durumu hakkında bir bilgim yok( kullanılan malzemelerin marka modellerini ve bağlantıların nasıl olduğunu bilmiyorum) Onun için ilk önce bir elektrikçi çağırın gerekli düzenlemeleri yapsın.
Pain de bir karalama yaptım tesisatın çalışması bu şeklide olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 102805 Tesisatın bu şekilde düzenlenmesi gerekli ters yönlü akım miktarına uygun diyot secimi yapılmalıdır.Ekli dosyayı görüntüle 102807
Teşekkür ederim.Allah razı olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri