soğutma yükü ısı kazancı hesabı

saygı değer ustalarım forumda bir iki kez su sebılı ıle ılgılı konu açtım ama almak isediğimi alamadım ısı yukune göre evaparatör yapıcam yapamıyorum hesap yapmasını bilen formülünü bilen varsa yardımcı olursa sevirim.
kalıptan çıkan malzeme 160 derece cıvarı
2 dakikada bir malzeme basıyor
ortam sıcaklığı yazın 32 33 derece arası kalıbın sıcaklığıyla 40 dereceyi bulur
kalıptan çıkan malzeme dırek soğuyan suya düşücek helozon hesabını yapamadım bılmıyorum helezon halınde değilde tankın iç duvarlarına yapıcam kaç litre tank kullanılmalıdır.
elımdekı kompressör alçak basınç 3 hp gücündedir peynır deposundan söktüm
amacım suyu 8 10 derecelerde tutmak şimdiden teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
saygı değer ustalarım forumda bir iki kez su sebılı ıle ılgılı konu açtım ama almak isediğimi alamadım ısı yukune göre evaparatör yapıcam yapamıyorum hesap yapmasını bilen formülünü bilen varsa yardımcı olursa sevirim.
kalıptan çıkan malzeme 160 derece cıvarı
2 dakikada bir malzeme basıyor
ortam sıcaklığı yazın 32 33 derece arası kalıbın sıcaklığıyla 40 dereceyi bulur
kalıptan çıkan malzeme dırek soğuyan suya düşücek helozon hesabını yapamadım bılmıyorum helezon halınde değilde tankın iç duvarlarına yapıcam kaç litre tank kullanılmalıdır.
elımdekı kompressör alçak basınç 3 hp gücündedir peynır deposundan söktüm
amacım suyu 8 10 derecelerde tutmak şimdiden teşekkürler

mail adresinizi belirtirseniz tablo yollarım size gerekli değerleri biliyor iseniz işe yarar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri