sıemens sıwamatxl 922 yardım

davut 28

Üye
selam arkadaşlar sıemens xl 922 makinavar makikonumuna getiriyon başlata basmadan makina su almaya başlıyo hangi poğrama getirirsen getir makina su alıyo sıkmaya getir hem sıkıyo hem su alıyo karta baktım na poğram düğmesini çevirip yıkama ventillere giden transtörler salam kısa devre yok seviye roleside normal görünüyo acaba sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyom

selam arkadaşlar bu makina direk su alıyodu onu halletim şimdi sadece poğram düğmesi 30 konumunda su alıyo yakama yapıyo diyer konumlarda mesela 90 alıyo az su alıyo su almayı kesiyo öle bekliyo sadece 30 konumunda yıkıyo komitetör denendi ventile giden tıryaklar deyişti durum aynı sadece 30 konumunda yıkama yapıyo

selam arkadaşlar bu makina direk su alıyodu onu halletim şimdi sadece poğram düğmesi 30 konumunda su alıyo yakama yapıyo diyer konumlarda mesela 90 alıyo az su alıyo su almayı kesiyo öle bekliyo sadece 30 konumunda yıkıyo komitetör denendi ventile giden tıryaklar deyişti durum aynı sadece 30 konumunda yıkama yapıyo
Makinanızın hem sıcak hem soğuk girişine hortum bağlayın.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri