Proteus 7.6 daki projeyi daha eski bir programda çalıştırma

merliyn

Üye
Merhaba arkadaşlar bende proteus 7.6 var projemi areste çizdim fakat benim bu projeyi Proteus 6.9 da açmam gerekiyor. herhangi bir yolu varmı acaba ???

O pc ye yeni versiyonunu kuramıyoruz lütfen yeni versiyon yükle gibi cevaplar yazmazsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

yükleme o zaman portable indir öyle kullan 7.6 yı

projenin 6.9 da açılması gerekiyor zaten o yüzden yazmayın demiştim. problemimin çözümü değil malesef yardımın için teşekkürler

Hocam farklı kaydet diyeceksin ve orada eski sürüme göre kaydetme seçeneği çıkıyor.

arkadaşlar Proteus Professional v7.6 Sp4 Full programı, e.w.b. programı, pic i programlıyan programı bunları rahatlıkla kullanabilceğim bir leptopun özellikleri nasıl olmalıdır yardımcı olabilir misin? eğer tek tek özelliklerini yazarsanız sevinirim çünkü ona göre almayı pşanlıyorumda......

projenin 6.9 da açılması gerekiyor zaten o yüzden yazmayın demiştim. problemimin çözümü değil malesef yardımın için teşekkürler
ISIS'te şemayı seç ve farklı kaydette section olarak sakla. Eski sürümde ise section olarak aç. Hatırladığım yöntem böyle.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri