Proje evrakları Yapı Kayıt-Tapu vs. Hk.

Elk.00

Üye
Proje çizip abonelik işleri işleri ile uğraşıyorum,Sektörde yeniyim
(!Toroslar) Elektrik firması ) Bazı projelerin evrak kısmında takılıyorum,örn;
müşteri elektrik aboneliği almak istiyor fakat tapuda hissesi çok,
Abonelik alması için hissecilerden vekâlet almalı fakat o kadar kişiyi bulması imkansız.Tapu ile başka ne gibi abone olabilir.yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Benim bildiğim tapu olmadan yasal olarak imkansız. Ancak yasal olmayan yöntemlerle belki olabilir. (Siyasi , rüşvet, mafyatik yöntemler)

Benim bildiğim tapu olmadan yasal olarak imkansız. Ancak yasal olmayan yöntemlerle belki olabilir. (Siyasi , rüşvet, mafyatik yöntemler)
abonelik için gerekli kişiler, telefon açtılar benim yerime imza at dedim abonelik aldık. adamını bul yeter.

Abonelik tipi olarak Nihai ve ek bağlantı dışında :)
abonelik için gerekli kişiler, telefon açtılar benim yerime imza at dedim abonelik aldık. adamını bul yeter
Çevrem çok yok şu an alt yapı yapıyorum şu an bilgi toplamam lazım değil m”

Süleyman Bey merhaba, bende aynı bölgede yetkili elektrikçi olarak YG ve AG projelerinde hizmet veriyorum. Hisseli yerlerde ise muvafakatname almalısınız. Pay ve payda oranında yüksek oran sizden tarafta olmalı. Bu süreci atlatmadan maalesef yeni tesisat yapamazsınız fakat önceden olan tesisatı abonelik yapabilirsiniz. Başka bir seçenek maalesef yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri