PLC kursu arıyorum?

Eğer bu işi yapmak istiyorsan istanbula geleceksin 480 tl civarı s7 200 kursu var siemens veriyor bu kurslara niğde den sivastan türkiyenin her yerinden geliyorlar sende gel 2 gün istanbulda kal eğitimini al derim bilgi almak için siemens in sitesinde kurslar bölümüne bak derim ha unutmadan siemensin sertifikası uluslararası geçerlidir

Sayın muscular arkadaş İZMİR SENCE KÖYMÜ İstanbula çagırıyorsun.

Arkadaşlar , bu kurslardan ücretsiz faydalanmak istiyorsanız,

Detaylı Bilgi ve Müracat için
Ömer ÖZSOY Hasan TALAS
( Teknik Öğretmen ) ( Teknik Öğretmen ) .
( Cep Tel : 0 505 649 50 34 ) ( Cep Tel : 0 505 789 28 54 )
web: Ücretsiz Mesleki Eğitim Kursu - Ana Sayfa
Adres : Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü

Arkadaşlar İZMİR diyoruz.

manisada ummehan elginkan vakfı s7 200 kursu veriyor.bosu bosuna zaman harcama üstelik kurs bedava,,,tavsiye ederim
saygılar

İzmir'de PLC Merkezi firması Haziran ayının ilk haftası eğitim veriyor. İsterseniz onlarla bir görüşün. Ayrıca Türkiye'nin İzmir, Bursa, Konya, Ankara ve Adana illerinde periyodik eğitimlerde verdiklerini biliyorum. Daha önce alan arkadaşlar memnunlarmış. Ayrıca diğer firmalar 3 güne 850 tl alıp ucuzmuş gibi gözüküyorlar. fakat bu firma 5 güne 1000 tl ye eğitim veriyor. Ayrıca kredi kartına 6 ay taksitle almış bizim arkadaş. Eğitim salanları ve setleride iyiymiş. Daha önce başka bir arkadaş bir yerden doğru dürüst eğitim setleri ve dokümanları yokmuş. Bu firmadan alan arkadaş yine çıkan plc kitabı üzerinden planlı ve düzenli bir şekilde eğitim aldığını söyledi. Ayrıca firmalara özel eğimleride var mış.

İzmir'de PLC Merkezi firması Haziran ayının ilk haftası eğitim veriyor. İsterseniz onlarla bir görüşün. Ayrıca Türkiye'nin İzmir, Bursa, Konya, Ankara ve Adana illerinde periyodik eğitimlerde verdiklerini biliyorum. Daha önce alan arkadaşlar memnunlarmış. Ayrıca diğer firmalar 3 güne 850 tl alıp ucuzmuş gibi gözüküyorlar. fakat bu firma 5 güne 1000 tl ye eğitim veriyor. Ayrıca kredi kartına 6 ay taksitle almış bizim arkadaş. Eğitim salanları ve setleride iyiymiş. Daha önce başka bir arkadaş bir yerden doğru dürüst eğitim setleri ve dokümanları yokmuş. Bu firmadan alan arkadaş yine çıkan plc kitabı üzerinden planlı ve düzenli bir şekilde eğitim aldığını söyledi. Ayrıca firmalara özel eğimleride var mış.

rockI arkadaşımız kızmasın ama bu kadar güzel bi reklam daha önce hiç görmemiştim...

Ben de bi iki şey ekleyeyim bari, izmir emo (elektrik mühendisleri odası) da plc eğitimi verecekmiş, haziran sonu ya da temmuz başı sanırım, hem de fiyat öyle 800-1000 filan değil, 300-400 gibi fiyatlarla...
İstanbul emo'da eğitimler başladı bile, full setlerle (içinde servo motorundan, motor sürücüsüne, encoder'ına, operatör paneline kadar herşey olan setler), hem de Elektrik mühendisleri odası sertifikası veriliyo...
Bence burada önemli olan, uygun fiyata kaliteli eğitim almak...

Bence de uygun fiyata kaliteli eğitim almak önemli. Bunun için referanslara bakmak, eğitim alanlara sormak, eğitim dokümanlarına bakmak lazım. Eğitimde fiyatları kıyaslarken kaç günlük, kaç saatlik eğitim veriliyor. Gün/Fiyat ve Fiyat/performans(kaliteye) bakmak lazım. Eğitimin ücreti ucuz duruyor fakat kaç gün, kaç saat buna göre bakmak lazım. Güne, saate bakınca toplam eğitim ücreti pahallı gözükenin aslında ucuz olduğunu görüyorsunuz. Eğitim veren yerlere bakınca 3 günde başlangıç ve ileri seviye eğitimde veren var. Nerdeyse 1 günde herşeyi veren var. Eğitim sistematik olarak belirli bir süre sonunda yeterli uygulama yaptırarak verende var size gerçekten uygulamalı olarak anlatan yerde var eğitim salonu olmayan, eğitim setleri, dokümanları olmayan yerde var. Biz firma olarak yeni bir kitap çıkarttık ve 3 ayda yaklaşık 420 adet sattık. Eğitimlerimizi de bu kitaptan veriyoruz. İngilizce, A4 kağıda yazılmış notlardan değil. Ben eğitim veren tüm firmalara bu ülkeye kitap konusunda da kitap yazarak bir şeyler katmalarını öneririm.

PLC - HİDROLİK - PNÖMATİK SİSTEMLERİ

KURSUMUZ

AÇILMIŞTIR.

Kursumuza katılmak isteyenler 11 MAYIS 2009 Pazartesi’den itibaren hafta içi saat 09:00’dan itibaren kesin kayıt yaptırmak üzere okulumuz Elektrik Bölümünde HASAN TALAŞ , SERKAN ÇALIŞKAN VEYA ÖMERÖZSOY ile ACİLEN görüşmeleri gerekmektedir.

Kursumuzun içeriği :

· % 50 Kumanda ve Kontrol Sistemleri : Otomatik Kumanda

(Asenkron Motor yapısı, Çalışması ve Uygulamaları ) ve PLC programlama

(S7-200 LOGO Vb. PLC Temel Seviye Eğitimi VE ELEKTROPNÖMATİK UYGULAMALARI)

Eğitimler %80 uygulamalı olacaktır.

· % 50 HİDROLİK VE PNÖMATİK UYGULAMALARI

Hafta içerisinde belirtilen saatlerde birebir görüşmeniz sonucu kursa katılma hakkını kazanabilirsiniz.

Kurs Öğretmeni :

Hasan TALAŞ : 0 505 789 28 54

İrtibat İçin :

Hasan TALAŞ : 0 505 789 28 54

Serkan ÇALIŞKAN : 0 505 713 73 37

Ömer ÖZSOY: 0 505 649 50 34

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye