part time iş arıyorum

mustafa_09

Üye
Yaz okuluna kalacağım için boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum okuldan ve kursdan arta kalan zamanlarda çalışmak istiyorum tercihim elektronik kart tamiri yapan yerler ve ev otomasyonu ile uğraşan işyerleridir. 13 yaşımdan beri yazları çalışmakdayım bu senede boş geçsin istemiyorum 23 yaşındayım. Autocad de çizim yapabiliyorum.

Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı: Mustafa ERKOÇ

Tel: 0 555 824 70 03

E-Posta: [email protected]

Yaşadığım yer: İstanbul-Kadıköy

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: lisans elektrik öğretmenliği

Toplam Tecrübe: toplamda 9 aydan fazla staj ve yaz çalışması

Çalışma Durumu: part time (okuldan ve kursdan arta kalan zamanda)

Askerlik Durumu: tecilli 2016 ya kadar

Eğitim Bilgileri

Üniversite: Marmara üniversitesi elektrik öğretmenliği 3.sınıf

Lise:Nazilli teknik lisesi elektrik bölümü

İş Tecrübeleri

* Arçelik beko yetkili servisde klima ve elektronik bölümünde toplamda 7 ay staj ve çalışma

* Elektrik tesisatçısında 1 ay staj

* Elektrik mühendisinin yanında 1 ay staj

Nitelikler

Yabancı Dil: Amerikan kültür derneğinde İngilizce kursuna gidiyorum 2. kura başlauacağım

Bilgisayar Bilgileri: başlangıç seviyesinde-- Autocad, Adobe cs4-5 Photoshop, Illustrartor, Isis-ares , Multisim, PIC programlama, cok az plc programlama,
ofis programları.

Sertifika Bilgileri:İsmek grafik tasarım - RYLA liderlik semineri - okulda katılmış olduğum kişisel gelişim seminerleri ve Elektrik işyeri açma sertivikam vardır (ustalık belgesi)

Hobiler:Elektronik-bilgisayar-kitap okumak

internetten günde 1-2 saatini bu işe vererek ciddi gelirler kazanabilirsin
özellikle tanıtma yeteneğin varsa çok çabuk başarılı olabilirsin
iş network marketing kariyer yapıyorsun ve diğer network şirketleri gibi her ay sıfırdan başlamak zorunda değilsin kariyer düşme gibi bir durum yok ..
firma çağlar network
Kariyer Grup Online İş Platformu
linkine tıkla ön kayıt formunu doldur. bundan sonra seni canlı mulakata alacaklar işi tanıtacaklar mulakatta iş ile ilgili sormak istediğin her türlü soruyu sorabilirsin
Not: mulakatta bulunan görevlilerin mesaileri sabah 9 da başlıyor gece 00 da bitiyor
ön yargıyla yaklaşmadan denemeni öneririm denemekle bir şey kaybetmezsin
network marketing geleceğin mesleği olarak görülüyor..

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri