PARKER iNVERTER DSE LİTE SORUNU

MERHABA ARKADAŞLAR ELİMDE Bİ MAKİNEYLE GELEN PARKER SÜRÜCÜLER VAR BUNLARIN BİRİ ARIZA YAPTIĞINDA YEDEĞİNİ TAKIYORUM DSE LİTE PROGRAMI İLE ESKİ ÇİHAZDAN ÇEKİP YENİYE KULONLUYORUM AMA SERVİSİN VERDİĞİ SÜRÜCÜ YEDEKLERİNİ FULL İNSTALL YAPAMIYORUM SUREKLİ HATA ALIYORUM SADECE İNSTAL YAPTIĞIMDA PAREMETRELERİN HEPSİNİ YUKLEMİYOR BU PROGRAMLA UĞRAŞAN ARKADAŞLAR VARMI BANA YARDIMCI OLACAK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Dse lite yazılımını ssd ve eurotherm marka sürücüler için yıllar önce kullanmıştım.
Doğru versiyonu seçmek gerekiyordu sorunsuz yüklemek için.
Dökümanı bi incele bakalım

Ekli dosyalar

• DSE Lite - Extracting Installing Drive Parameters.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Dse lite yazılımını ssd ve eurotherm marka sürücüler için yıllar önce kullanmıştım.
Doğru versiyonu seçmek gerekiyordu sorunsuz yüklemek için.
Dökümanı bi incele bakalım
s.a raichu
bu olay versiyonla alakalı bisey değil bence cunku aldığım hata ( The configuration must be Extracted before a Full Install can be done. ) türkçesi:Tam Kurulumun gerçekleştirilebilmesi için konfigürasyonun çıkarılması gerekir.
diyor ben burada kitlendim calışan bi inverterden yedek çekip 1 hafta sonra sıfır yada ben özellikteki parker invertere parametreleri full install atabiliyorum servisin verdiğini atmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum herseferinde yardımların için çok teşekkürler bu hatayı neden alıyorum attığın pdf daha önceden inceledim aradığım yok orda bence baska bi fikrin varsa dinler ve uygularım

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri