Motor neden yanar?

dediğin gibi arada pek fark yoksa bence yenisini al vede sarmasını biliyorsan yavaş yavaş sararsın artık oda yedekte kalır

armodi ' Alıntı:
O Kadar Séné caLışmoşsın Bu işLétmédé Hiç KuLun AkLına qéLmédimi Yéni Bir Motor aLmak. O Motorun o Kadar Yanmıs. Ayriyéttén Bi Kéré Motorun OrjinaLi BozuLduqu Zaman FazLa Hayır BékLémémék Lazım.
wé Hér Né işTé oLursa oLsun KuraLLarına qoré YapıLan Hér iş Gayét Doqru Duzqun oLur Bu Yuzdén Téknisyéndé Sorun oLduqunu Dusunuyorum Sén Ustuné aLınma Ama Usta. ;)
yorumunu beyendım dogru dusunce

zerria ' Alıntı:
gerçektende rotorun tornada alınması çok yanlış artık o orjinallık yakalanamaz bence o motor sürekli sorun çıkarır hele birde acemi tornacıya düştüyse iş yaş o zaman
tabiki o işyeri teknisyenlerle yürümez oranın mühendisleri de vardır mühendislerin bu motor niye böyle sık sık yanıyor deyip bu işi teknisyenlerle birlikte masaya yatırmaları lazım...
:))))teknisyenlerle neden yürümezki
Usta tornacı olsa yapılan doğrumu diyorsunuz?

valla motoru bilmemde 3 ayaklı tornanın calisma sistemi nasıldır malzemesi nedir ne işe yarar biri yardim etsin

sayın haltın

motorunuzu iyi bir bobinajcıya sardırırsanız motorunuz yanmaz, rulmanlarda sorun varsa rulmanları değiştirmeniz gerekecek bu durumda da motorun orjinalliği bitecektir. sadece sargılarda sorun varsa tecrübeli bi bobinajcıya sardırmanızı tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri