lehim teli tavsiyesi

Videoyu daha önceden de,YouTube da izlemiştim.Bu ilk video kaliteli ve kalitesiz lehim arasındaki farkı görmek amaçlı çekilmiş bir video değilmi.Şimdi,SN63 PB37 karışımlı lehim amatör kullanımı için uygun değil doğrumu anladım acaba.

Lehim'in markası Kurtel ayrıca Kurtel'in SN60 PB40 karışımlı 0.75 ve 1.6 mm lehim'ini kullandım gayet memnun kaldım.Şimdi merak ettiğim konu ise SN63 PB37 diğer lehime göre daha çabuk eridiği için.Güç katları ve yüksek akım çeken hatlarda soğuk lehime düşer mi?
Feray in 60/40 amatör ( 1lik ve 0.75 lik ) kullanıma tavsiye ederim, öğrencilerim ucuz diye kurtel alılar .Hayatlarında ilk defa lehim yapacaklar, kurtel lehim tutturamazlar, paraya acımadan bu defa Feray alıp devam ederler.

Feray in 60/40 amatör ( 1lik ve 0.75 lik ) kullanıma tavsiye ederim, öğrencilerim ucuz diye kurtel alılar .Hayatlarında ilk defa lehim yapacaklar, kurtel lehim tutturamazlar, paraya acımadan bu defa Feray alıp devam ederler.
Feray kullanmadım ama kurtel de gayet güzel mumnunum.Tavsiyenizi değerlendiricem.

Forum istatistikleri

Konular
128,284
Kullanıcılar
450,115
Son üye
DNZ REKLAM TABELA

Yeni konular

Geri