I.C.U. (IC 908 ) h.264 dvr kayıt cihazında ses kayıt problemi

Cihazın Arayüzünde Encode Sekmesine gir Orda 4 Adet Checkbox kutucuğu vardır hepsını işaretle bağlanacaksın
Bununla beraber Şu olabilir Cihazın mobil port kullanıyor olabilir Mobil portu öğrenip onunda portunu aç ve telefonda port bölümüne mobil portu yaz

Dediklerinizi yaptım ama olmadı
cihazın mobil portu 34599 gösteriyor bu portuda hem tcp hem de udp olarak açtım ama yine de cep telefonundan izleyemiyorum
meye kmeye zmeye denedim ama açmadı
tekrar yardımlarınızı bekliyorum

Dediklerinizi yaptım ama olmadı
cihazın mobil portu 34599 gösteriyor bu portuda hem tcp hem de udp olarak açtım ama yine de cep telefonundan izleyemiyorum
meye kmeye zmeye denedim ama açmadı
tekrar yardımlarınızı bekliyorum

ONLAR AÇMAZ NMSS LİTE İNDİR bu neutronundur uyumludur
birde Admss var oda avenir in oda uyumludur açması gerekır olmadı uzak erişim yapıp bakalım belkı baska sorun vardır,

innsallah kayıt cihazının bulunduğu ağa bağlı değilsindir.. dış ip adresiniyle bağlanmak istiyorsan telefonunu 3G ye alacaksın

kayıt cihazı ile aynı ağa bağlıysan kayıt cihazının ip adresını yazacaksın orn 192.168.2.100 gıbı

ONLAR AÇMAZ NMSS LİTE İNDİR bu neutronundur uyumludur
birde Admss var oda avenir in oda uyumludur açması gerekır olmadı uzak erişim yapıp bakalım belkı baska sorun vardır,

innsallah kayıt cihazının bulunduğu ağa bağlı değilsindir.. dış ip adresiniyle bağlanmak istiyorsan telefonunu 3G ye alacaksın

kayıt cihazı ile aynı ağa bağlıysan kayıt cihazının ip adresını yazacaksın orn 192.168.2.100 gıbı

Kardeş zahme verdiğim için hem teşekkür eder hemde kusuruma bakmamanı dilerim
bu programları da denedim ama olmadı anlayamıyorum kafayı yemek üzereyim eğer senin içinde uygunsa bana sana ulaşacağım bir numara verirsen seni arayıp görüşerek yapsak olur mu
herşey için tekrar teşekkür ederim çok sağol

Kardeş zahme verdiğim için hem teşekkür eder hemde kusuruma bakmamanı dilerim
bu programları da denedim ama olmadı anlayamıyorum kafayı yemek üzereyim eğer senin içinde uygunsa bana sana ulaşacağım bir numara verirsen seni arayıp görüşerek yapsak olur mu
herşey için tekrar teşekkür ederim çok sağol

ozelden yazıcam

selamlar ıcu ıc 908 ikinci el cihaz aldım fakat admin şifresi yok değişmiş yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri