HMI Şifre Kırma

Arkadaşım öncelikle kolay gelsin....
Ben bahsettiğin problemi biraz önce aştım..
Ekranın arka tarafındaki DIP Switchlerden 1. olan ekranın kalibrasyon modunu aktif ediyor.
Ekran kalibrasyonu için üst ve alt köşelerde her basmada değişen ve en son ekranın ortasında duran bir artı işareti çıkyor.
Kalibrasyon kısmını geçtikten sonra ekrana bir uyarı çıkıyor. "Restore to default password ?" Bunu "Yes" ile geçtikten sonra bir uyarı ekranı daha beliriyor. FAKAT BU EKRANA DİKKKAAATTTT. " Project will be removed !" BU EKRANDA "CANCEL" yaparak çıkarsan şifre ilk alındığındaki şekline yani " 111111 " döndü.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşım elimde t100 var onda denedim olmadı normal 6. switch on yaptım ordan ekran kalibrasyonu yaptım dediğin seçenekler çıkmadı?normal sistem menüsüne geri döndü kullandığın panel nedir?

Merhaba Arkadaşım,

Eğer panel programını yapan kişi değiştirmedi ise fabrika ayarlarındaki şifresi 022183600 dır
Değişti ise maalesef bir yolu yok

merhaba arkadaşlar bizde allen bradley panelview 1000 marka pc var fakat menü de şifre istiyor programa giremiyoruz bize yardımcı olabilirmisin

ali bayır

teşekkürler

orjinal programı varsa onun içinde vardır,değilse panelin içindeki şifreyi bulmak uzun iş...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,192
Son üye
berke66

Yeni konular

Geri