Görsel Kompanzasyon Eğitimi

yılmascan

Üye
Saygıdeğer hocalarım öncelikle hepinize verdiğiniz emekleriniz için minnettar olduğumu belirtir sonsuz saygılarımı hepinize teker teker sunarım..
Siz değerli hocalarıma aklıma gelen bir önerimi sunmak istedim umarım dikkate alırsınız Mesela:Bir işletmenin sıfırdan kompanzasyonunu yapmak isteyen benim gibi hiç bilip anlamayan birisi için sizlerden bir hocamız kalkıp görüntülü bir şekilde gidip herhangi bir işletmenin kompanzasyon hesabından tutalım taki bağlantı şemasına ve devreye almasına kadar sırasıyla görüntülü ve anlatımlı bir şekilde anlatabilirsek bence benim gibiler hiç bilgisiz kalmaz ülkemizde....Bu önerimi dile getirirken görüntülü bir CD gibi birşeyden sözediyorum..Umarım kendimi dilegetirebilmişimdir,ayrıyeten bu önerimi anlatırken elbetteki çok çok değişik versiyonlarda anlatım ve bilgilendirmelerinizin hakkını saygıyla vermek enazından gerçekten benim gibilere bir borçtur şimdiden saygı ve hürmetlerimle....

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

Forum istatistikleri

Konular
128,383
Kullanıcılar
450,267
Son üye
SHNTTC

Yeni konular

Geri