ev amfisi cızırtı sorunu

Merhaba arkadaşlar elimde fısher marka bir müzik seti var hani bu set olanlardan pikabı tuner kat kat olan benim sorunum amfinin 2 çıkışı var çıkışın birisinde ses boğuk cızırtılı baslar falan cızırtılı vuruo kendim anladığım kadarıyla baktım bişi göremedm tanıdık bir tv tamircisine götürdüm çıkışları ölçtü transistörler sağlam dedi sorunu bulamadık altında biraz pasta artıkları var acaba ondan yapabilirmi önceden çalışıyordu.

sorun hoparlörlerden de kaynaklanabilir.patlamış veya tweeteri bozuk olabilir.resim yükleyebilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.radyoda ve pikap'da aynı sorun varmı?

sorun hoparlörlerden de kaynaklanabilir.patlamış veya tweeteri bozuk olabilir.resim yükleyebilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.radyoda ve pikap'da aynı sorun varmı?

radyoda problem yok pikabı ztn kullanmıyorum arızalı aynı hoparlöri diğer çıkışa taktığımda problem yok başka kolonlarlada denedm sadece o çıkışta sıkıntı bide şöyle ilginç bi olay var bozuk olan çıkışın bas tiz ayarları çalışıoyor amfi üstünde sağlam çıkışta bu ayarlar çalışmıyor

sorunun preampli'denmi yoksa çıkış amplikatörü'ndenmi olduğunu anlamak lazım.power ampli'nin L-R girişlerini çapraz değiştirip deneyin, yine aynı kanaldamı sorun var görelim

sorunun preampli'denmi yoksa çıkış amplikatörü'ndenmi olduğunu anlamak lazım.power ampli'nin L-R girişlerini çapraz değiştirip deneyin, yine aynı kanaldamı sorun var görelim

Yardımın için teşekkürler sorunu buldum hoparlör terminalinden temazsızlık yapıyormuş oksitlendi herhalde.

Forum istatistikleri

Konular
128,383
Kullanıcılar
450,266
Son üye
Ggungorur

Yeni konular

Geri