Eplan P8 hakkında yardım

Gürhan_35

Üye
Merhaba arkadaşlar ismim gürhan
eplan p8 le ilgili bir sorunum var. şimdi ben proje çizdiğimde part listesi oluşturtuğumda listede " device tag - designatıon - typ number - supplier " kısımları boş kalıyor hiç birşey yazmıyor. şöle anlatayım ben şimdi proje sayfasına "projet data - dıvece " den malzeme ekldiğim zaman part
listesi olşturduğumda malzemenin tüm bilgileri çıkıyor. Ama araç çubuklarındaki kısayol lardan symbol kısmından giripte herhangi bi malzeme seçipte part listesi oluşturduğumda listede hiç birşey gözükmüyor. ancak eklediğim malzemenin üstünde özelliklerine girip (parts(DT) kısmından malzemeye herhangi bir kod girdiğim zaman ve part listesi oluşturduğum zaman listede sadece ürün kodu ve adedi kısmı doluyor diğer alanlar boş kalıyor. benim anlamadığım diğer alanları nasıl doldurabilirim??? bu kanuda yardıma ihtiyacım var Yardımlarınız için teşekkür edrim :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ben p8 kullanıyorum hıc boyle bısey yapmamıstım ???? p8 gercekten ıcerıgı cok genıs bı program bende problemı merak ettım eger ılgılenırsenız msn den goruselım

Çok iyi olur walla belkide böle bişey yokturda ben eksik bişeyler yapıyorumdur.
[email protected] eklersiniz burdan görüşebiliriz çok sağolun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri