Elektrik talep açma dosyası

rehsen

Üye
Elektrik talep açma hk
Merhabalar arkadaslar, Yg ile ugraştıgım için ag ye pek onem vermıyorum, ama şimdi ag ile ugrasan arkadaslardan bir istegim var; daha önce mevcut bi daireyi şu anda 2 ye bölmüş, 2 daire olmuş. Şimdi bu yeni daire için talep acılacak. Bana gerekli tüm evraklar nelerdir, teknik evrakları nerden alabiliriz, örnek autocad dosyası, ve hazır teknik evrakları gönderebilirmisiniz ([email protected]) ve bu konu hakkında tecrubeli meslektaşlarımdan bilgi almak öğrenmek istiyorum. Teşekkurler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik talep açma hk
Merhabalar arkadaslar, Yg ile ugraştıgım için ag ye pek onem vermıyorum, ama şimdi ag ile ugrasan arkadaslardan bir istegim var; daha önce mevcut bi daireyi şu anda 2 ye bölmüş, 2 daire olmuş. Şimdi bu yeni daire için talep acılacak. Bana gerekli tüm evraklar nelerdir, teknik evrakları nerden alabiliriz, örnek autocad dosyası, ve hazır teknik evrakları gönderebilirmisiniz ([email protected]) ve bu konu hakkında tecrubeli meslektaşlarımdan bilgi almak öğrenmek istiyorum. Teşekkurler.

www.alkinmuhendislik.com adresinde gerekli tüm evraklar ve prosedür anlatılmış,yine de aklına takılan bir şey olursa telefon numaraları da var sitede, ara yardımcı olurlar..

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri