1. Türkiyenin en büyük mesleki gelişim platformu KontrolKalemi.com’da sizde yazar olabilirsiniz. Başvuru kriterleri için buraya tıklayınız.
  2. Yorum Otomasyon & Kontrolkalemi.com işbirliği ile düzenlediğimiz renkli ekran plc hediyeli yarışmamız başladı. Katılmak için buraya tıklayınız.

12 V-220 V 3000 W İnverter Devre Şeması Arıyorum

Konusu 'Elektronik Devre Şemaları' forumundadır ve alitaskini tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. flyscorpion

flyscorpion Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1

selam bana 12DC 75 Ah akü girişli 230 ila 1000 volt çıkışlı çıkış amperi ayarlanabilen (5-15 Amp) arası çıkış frekansıda 350-450 Hz arasında ayarlanabilen daha önce denenmiş çalışan bir invertör devresi lazım bu invertör için trofo özelmi sarılmalı sarılacaksa sarım sayısı tel kesiti sarım şeklini açıklayıcı bir not gönderebilirmisiniz birde çekilen akımı nasıl sınırlayabiliriz kayıp olmadan

Son düzenleme: 12 Nisan 2010
    Entes
    Entes
  2. Arifkalkan

Arifkalkan Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1000 veya 1500 watt lık bır ınverter devre şeması arıyorum yardımcı olurmusunuz
    teşekkurler ..

3. emir28

emir28 Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    baskı çizimi olan var mı varsa paylaşabilir mi ? yada şöyle bir soru sormak istiyorum devre şeması üzerindeki kesik çizgiler ne anlam ifade ediyor ? elektronik alanında yeni sayılırım. görmüş olduğum bir çok alandaki devre şemalarında bu kesik çizgiler var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

4. gk39

gk39 Üye

Beğenilen Mesajları:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    yanlış anlama kardeşim ama kendi fikrimi belirteyim.çok zor bir devre.bence yapmaya kalkışma.saygılar

5. kazımtumak

kazımtumak Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    elektronik

arkadaşlar 12 DC voltu 24 DC volta çeviren şema lazım yardımlarınızı bekliyorum

6. ozgurerol

ozgurerol Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş