çay dökülmesi yardım

sahin7418

Üye
slm ben yeni üye oldum buraya cok yararlı konular var ilgi alanima giriyor benim uç gun once leptop buma cay döküldü hemen sildim süpürge ile emdirdim sonra icini acip tam acamamadim iki vida yalama olmus ama aralayip sicak soguk uflettim sorun suki açılmadı sarz takiyom oluyor gosteriyor power basiyom tik demedi ilk dokuldugunde kurutup acmaya calistim ama olmadi ne yapabilirim baska yada sorun neyden kaynaklaniyordur icine göz attim ama hiç islaklik yoktu tesekkurler simdiden arkadaskar

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Çeşitli sorunlar olabilir ilk başta içini açıp power tuşunun kontaklarını temizlemelisin.

En yakın bilgisayarcıya götürün. İçini açıp tinerle anakartını bir güzel yıkasın.
Halen açılmıyor ise anakart tamire girecek gibi duruyor.

Dilerseniz işyerimize kadar gelebilir veya ürünü kargo edebilirsiniz.

216 464 1131 veya 539 341 4420 nolu telefonlardan bana ulaşabilirsiniz.

Selçuk KONUK
Toner dolum ve muadil toner

acip sildik ilaçla ama acilmadi bazi bolgelerinde iz vardi çaya dair bilgisayar iyi bisey deyil cok masraf etmek istemiyom is yerinde kullanmak icin modeli samsung rv 511 metal kasa

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Sildik derken neresini sildim dostum.Notebook komple parçalanıp sıvı temastan arındırılması gerekiyor.Anakarta komple bir Bakım gerekiyor.Aksi taktirde açıp kapatırsan şase yapıp anakartın komple arızalanabilir.

çay şekerlıyse pilini çıkarıp tinerle selulozık değıl bır güzel temızleyım bir iki gun güneşte kurutulmalı kısa surede kurutmalarda entegre işlemcı vs. altında kesınlıkle nem kalır buda kalıcı arızaya sebep olur bana bir bilgisayar geldı çiftlık evınde kullanılmış içi ana kart gorunmıyecek şekıldeydı ana kartı söktum banyoya goturup sicak suyla bır güzel yıkadım çıkarıp balkonda güneş altına bıraktım iki gun kaldı topladım sorunsuz çalıştı şekerlı sıvı kola vs veya yağli sıvı dokulmesı temızlenmesı zor sorunlar çıkarabılıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri