Üyeliğim hakkında

Burada kalmam konusunda ısrarcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Ancak yapılan edepsizliğin cezasız kalmasını kabul edemem. Kötüsözlerin silinip üyenin cezasız kalması benim için yeterli değildir.

Sayın
@MuraTh
Edepsizlik yapan üye bu forumdan silinmiyorsa ya da yasaklanmıyorsa benim üyeliğimi siliniz. Daha önce de üyeliğimin silinmesi konusunda talepte bulunmuştum. Lütfen gereğini yapınız. Aksi taktirde durumu avukatımla görüşüp gereğini yapacağım.
Bolubeyi foruma girmeyerek zaten silinmiş olursunuz. Bu konuda ısrar etmenizin anlamı yok.
Ayrıca amacınız bilgi paylaşımı ise bu tür şeyleri sorun etmenizin anlamı yok. İstediğiniz kişiye yardımcı olursunuz lafını bilmeyene gereken cevabı yardımcı olmayarak verebilirsiniz.

bu şahis yanı soner 26 yazdıklarını kopyaladım bu yazdıklarından şikayetçi bolubeyı burada kufur varmı hakaret tarzı yazı onuda siteye stem etmış boyle basit kişilerı dıkkate alırsak bir haftada verem oluruz yaw hele bırde tansiyon şekerı olanlar varsa bu siteye uğramasınlar:) dun iyimser yazdım yorumumda bolubeyı hakkında soner 26 nın yazdıkları bunlardan ıbaretse yonetımde ben olsam ikisinide şutlarım burada mılletın huzurunu kaçırmaya hakları yok bırı nalet okuyor dığerı duygu somurusu ikiside cezalandırılmalı hiç değılse gerektığı kadar uzaklaştırılmalı bu benım goruşum

YARGILAMAKTAN YARDIM ETMEYE ÇABA SARFETMİYORSUNUZ ÖDEV SİTESİ OLMADIĞINI BENDE BİLİYORUM AMA BİLGİLİ İNSAN COK OLDUGU İÇİN BURAYI SEÇTİM DEMEKKİ YANLIŞ YAPMIŞIM BU SİTE KİBİR VE EGODAN İBARETMİŞ

YA TAMAM ALLAH AŞKINA YARDIMDA İSTEMİYORUM BİZİM MİLLETİMİZ ANCA YARGILAR ZATEN İYİ GECELER BOYLEDE SİTE OLMAZ OLSUN

Sayın @bolubeyi nedir sizi böylesine öfkelendiren? Şakamı yapıyorsunuz? Ciddi misiniz? Yoksa arkadaş size özelden bilmedigimiz şeylermi yazdi? ÖZELDEN Herhangi bir hakarete maruz kalmadıysanız, bana göre gereksiz bir tutum içerisindesiniz. ÖĞRETMENLERİMİZ BAŞ TACIDIR. KİMSENİN ONLARI İNCİTEREK VE DENSİZLİK YAPARAK ONLARI KIRMAYA HADDİ YOKTUR. BU DA BÖYLE BİLİNE. Saygilarima.

Olması gereken çözüm öğrencinin eline ödevi yapıp tutuşturan üyenin forum tarafından cezalandırılmasıdır ; ben yapıyorsam bana da acımasınlar . Ama forumun ticari yönüne ve popülaritesine zarar vereceği için yönetim bunu asla uygulayamaz. Bu nokta da ödevini yapmayan dersini çalışmayan öğrencilerin forumu çekirge gibi istilasını kimse durduramaz. Bu durumda @bolubeyi üstad forumu terkederse bende kendisini destekleyip bende ayrılırım.

Sayın @İşçi Mühendis Forumda gereksiz bir tansiyon var. Her mesaj yazan öğrenciye cevap vermek, Öğrendiği veya öğrenmediği bilgileri sorgulamak, Nasihat vermek, rencide etmek ve kalbini kırmak zorunda değil kimse. Bu sebepten cevap veren kimseye de bir yaptırım uygulanamaz. Kendi adıma konuşuyorum"
Şayet konunun çözümü için cevap verdim diye siteden ceza alacaksam ve bu sizi rahatlatacaksa BURADAN TÜM YÖNETİCİ ARKADAŞLARIMA BENİ CEZALANDIRMASINI TAVSİYE EDİYORUM. Fakat böylesine basit ve gereksiz bir konu sebebi ile siteden ayrılmayı düşünmüyorum.
Üstelik verdiğim cevabı cevaptan sayıp, üyenin eline tutuşturduğum şeklinde yorumluyorsanız, bunun üzerine söylenecek hiçbir sözüm yok. Çünki kimse o resimleri kopyala yapıştır yaparak plc'ye yükleyemez.
Tekrar saygılarımla.

Sayın @bolubeyi nedir sizi böylesine öfkelendiren? Şakamı yapıyorsunuz? Ciddi misiniz? Yoksa arkadaş size özelden bilmedigimiz şeylermi yazdi? ÖZELDEN Herhangi bir hakarete maruz kalmadıysanız, bana göre gereksiz bir tutum içerisindesiniz. ÖĞRETMENLERİMİZ BAŞ TACIDIR. KİMSENİN ONLARI İNCİTEREK VE DENSİZLİK YAPARAK ONLARI KIRMAYA HADDİ YOKTUR. BU DA BÖYLE BİLİNE. Saygilarima.
Sayın @İşçi Mühendis Forumda gereksiz bir tansiyon var. Her mesaj yazan öğrenciye cevap vermek, Öğrendiği veya öğrenmediği bilgileri sorgulamak, Nasihat vermek, rencide etmek ve kalbini kırmak zorunda değil kimse. Bu sebepten cevap veren kimseye de bir yaptırım uygulanamaz. Kendi adıma konuşuyorum"
Şayet konunun çözümü için cevap verdim diye siteden ceza alacaksam ve bu sizi rahatlatacaksa BURADAN TÜM YÖNETİCİ ARKADAŞLARIMA BENİ CEZALANDIRMASINI TAVSİYE EDİYORUM. Fakat böylesine basit ve gereksiz bir konu sebebi ile siteden ayrılmayı düşünmüyorum.
Üstelik verdiğim cevabı cevaptan sayıp, üyenin eline tutuşturduğum şeklinde yorumluyorsanız, bunun üzerine söylenecek hiçbir sözüm yok. Çünki kimse o resimleri kopyala yapıştır yaparak plc'ye yükleyemez.
Tekrar saygılarımla.
Söyleyeceklerime daha ilave edeceğim bir şey yok ; konuştuklarımla size nokta atışı yapmış falan da değilim . Yol gösterme ve akıl verme konusu sorun değil ; hatta yapılsın çok da hoş ama öğrenci sorar sormaz cevabın yapıştırılmasını doğru bulmuyorum . Zamanında bende yaptım , sonradan saçmaladığımın farkına vardım; böyle bir tavrın ne eğitime ne de bu gençlerin geleceğine bir faydası olmaz . Şöyle de bir husus var , internet gibi sanal bir ortamda herşeyin ahlaka ve etiğe uygun olmasını sağlanmasını istemek de uygulamaya çalışmakta beyhude çaba olur . Bu noktada da konuştuğumuz tavırların içinde olan arkadaşların kellesini uçurun ; forumdan uzaklaştırın diye dileklerde bulunmak hem komik hem de beyhude bir çaba olur. Yani boşuna konuştuğumun farkındayım . Şahsın adına bundan sonra tavrım böyle abuk şeylerin olduğu foruma sadece uzaktan bakmak olacak .Herhangi bir yorum ya da paylaşımda bulunmayacağım.

Son düzenleme:
Arkadaslar bu sitede kimsenin kimseye ustunlugu yoktur..muhendiside ogretmenide ogrenciside teknisyeni de herkes esittir..amac bilgi paylasimidir..kimse kimseye cevap vermek mecburiyetinde degildir..odevini yaptirmak isteyen kisilere isteyen cevap yazar isteyen yazmaz, kimse kimseyi bununla sorgulayamaz,yargilayamaz..amac meslegimizle ilgili birseyler ogrenmek ya da tecrubelerimize istinwden bilgilerimizi birileriyle paylasmak yardimci olmaktir..Bir onlem alinacaksa eger meslegi elektrik olmadigi halde buraya konu acip emekciye 3 kurus para vermemek icin hayatini riske atan insanlara kwrsi alinmali!..gecenlerde birisi konu acmis bizim uyelerden biri cikip adama boyle basit seyleri googleda ara bizide burda ugrastirma tarzinda sacma sapan bir cevap vermis..ya arkadas link ver gec ya da googlede sunu yazip arattir de..sanki adam problemin zorluguna gore siteden prim aliyor!!bizi burda ugrastirma demek de nedir ya..ugrasma kardesim kafana silahmi dayadilar sacmaliga bakarmisiniz..!saygi ve sevgi cercevesinde kaldigimiz yerden devam etmek dileklerimle.....

:) yaw burada modamı oldu bırakmak bende bırakıyorum anasını satayım :)) şahsı kazanç getırecek bışey varda bızmı bılmıyoruz bende birakıyorum :))

Forum istatistikleri

Konular
128,377
Kullanıcılar
450,252
Son üye
Ogiloji

Yeni konular

Geri