Ratek Otomasyon - Allen Bradley

maximusfb

Üye
Herkese Merhaba;

Ratek Otomasyon; Allen Bradley marka hız kontrol cihazları, PLC ve soft-starter ürünleri konusunda Türkiye yetkili distribütörü olarak çalışmaktadır. Allen Bradley marka bu ürünlerde hizmet ve teknik destek almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki siteden bize ulaşabilirler.

http://www.ratekotomasyon.com.tr

SLC 500 ailesine teknik destek ve hizmet veriyormusunuz?

molehiya ' Alıntı:
SLC 500 ailesine teknik destek ve hizmet veriyormusunuz?

Yeniden yapılacak bir iş mi yoksa elinizdeki ürünler için teknik destek mi istiyorsunuz?

Her ikis içinde. Boyle bir durumla karsı karsıya kaldıgımda arayabilecegim bir firmamısınız ogrenmek istiyorum.

molehiya ' Alıntı:
Her ikis içinde. Boyle bir durumla karsı karsıya kaldıgımda arayabilecegim bir firmamısınız ogrenmek istiyorum.

Şuan için drive, softstarter ve micrologix konusunda hizmet veriyoruz. SLC 500 serisinde partner firmalarla çözüm üretiyoruz.

Hız kontrol cihazlarında 75 kw'a kadar stoklarımız mevcuttur
Ekim sonu itibariyle stoklarımız 250 kw'a kadar çıkacaktır.

bilgilerinize

işletmemızde slc5/03allen bradley plc var içindekı yazılımı görmem gerekıo programını sizden temin edebıırmıyım

ayrıca bu konuda teknık destek alabıırmıyım sizden?

sedat_demir ' Alıntı:
işletmemızde slc5/03allen bradley plc var içindekı yazılımı görmem gerekıo programını sizden temin edebıırmıyım

ayrıca bu konuda teknık destek alabıırmıyım sizden?
Programı temin edebilirsiniz. Eğer gelip bizim müdahale etmemizi isterseniz o da mümkün.
internet adresimizdeki telefon ve maillerden bize ulaşabilirsiniz
iyi çalışmalar

dostum benimde bir sorum olacak elimde allen bradley 600 ekran var bunu delta dvp ss serisi ile kullanabilirmiyim haberleşirmi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri