Bilgisayar Ses Çıkışı

sercanb

Üye
Arkadaşlar benim kullandığım pc leptop 1 tane kulaklık çıkışı var bunu çoğaltmak istiyor switch koyarak bunu yapabilirim bunu da biliyiyorum ama benim istediğim switch den çıkan çıkışların sesini kapatıp açmak istiyorum nasıl o labilir yani switch deki 1-2-3-4-5-6 çıkışı açıp kapamak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum...

Bilen yokmu ??? Acil lazım arkadaşlar...

Bluetooth üzerinden yap madem ne uğraşıyorsun kablo ile falan...
?????

Pc den açıp kapamak istiyorum olayın bluetooth ile ne ilgisi var açarmısınız biraz.
şimdi bilgisayarın tek çıkışı var diyorsun switch teki altı çıkışı tek tek açıp kapatamazsın bilgisayardan hepsi aynı anda kapanır açılır
senin sorununa çözüm harici ses kartı olabilir

Bilginiz varsa cevabınızı beklıyorum.

- - - Updated - - -

şimdi bilgisayarın tek çıkışı var diyorsun switch teki altı çıkışı tek tek açıp kapatamazsın bilgisayardan hepsi aynı anda kapanır açılır
senin sorununa çözüm harici ses kartı olabilir

Benim 100. tane yapmam gerekıyor harıcı ses kartımı alıcam sizce ?

Şayet ses stüdyosu kurmuyorsanız ve tüm jacklarınız altın değil ise o zaman size standart bir strereo ses akışını fiziksel olarak çoğaltmanız hem kullanılabilirlik hemde ilave birim sayınız artacaktır.
İşi dahada ucuza kapatmak için şöyle bir yol takip edilebilir:
Hemen hemen herkezde akıllı telefon mevcut (Ne de akıllı istemediğim tüm servisler onda) onlara birer kulaklık takıp blutooth yada kablosuz ağdan ses göndermeniz yeterli.
Bu fikrime siz doğal olarak çok masraflı vs gibi yorumlar yapacaksınız ama aldığınız kulaklıklar kablolar ses kartları başka hiçbir amaç için kullanılamıyacak ! Sadece tek amaç için onca eziyete ve masrafa değermi ? Sorusuna "evet" diyorsanız. Size kolay gelsin. Bu arada ufak bir tiyo tek ses kartının sesini güçlendirip ayarlanabilir olarak diğer kullanıcılara dağıtabilirsiniz. Bunun içinde size yönetilebilir çok çıkışlı bir yükseltec gerekecektir.

Android için program yazarım blutooth kulaklıklar var zaten her yerde alırım bir 3-4 tane denerim dediniz gibi ama android telefona kaç tane blutooth bağlanabilir acaba ??

usbden kontrol edilen 6lı röle kartı al ve rölelerin girişine pcyi bagla, çıkışada ses aygıtlarını bagla.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri