çarşıda cami sokagındaki spotculara sor sana tarif ederler oraya çok yakın parcacı var.

Yetkili servisin birinde buldum, akşam gidince ordan alacağım fiyatı da 35 liraymış.. Ama kafama bir şey takıldı.. şaltere üflediğimde çalışmayan 2. çıt sesi taşma kontağı ise benim makine neden boşaltma sırasında su bittiği halde boşaltmaya çalışıyor yani tahliye pompa motoru çalışmaya devam ediyor? Yoksa normal su kontağında takılı kalmışta boşa mı geçmiyordur?
Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bu konulara ilgimden kaynaklanıyor..merak işte..

Program yapı geregi her işlem için belirli zamanlamalar vardır program akışı içinde bu zaman dilimleri içinde enerji görev verilen konpanente daimi olarak gider .

Görev bitiminde oto kontrolü'nü sensörler sayesinde yaparak ek süre ihtiyacı olup olmadıgını yoklar.
Sensör bilgileri işlemin tamamlandıgı yönünde ise program bir sonraki adıma geçer .
Yok işlem bitmemişse başa döner.

Ustam selamlar,
Yetkili servise yeni presostat almaya gittim, eskisini de yanımda götürdüm.. adamlar elimdekinin arızalı olmadığını söylediler, hatta emin olmak için yenisine de üfledim o da aynıydı, üfleyince tek çıt çıkıyordu... Gelince presostatı makineye tekrar taktım ve çalıştırdım... bu sefer boşaltmada F10 arızası verdi, sıkmada da tam hızlanmadığını gördüm... Benim sorun kartta gibi görünüyor... daha önce sorduğumda servis karta 180 lira demişti...şimdi ne yapmalıyım? yardımlarınız bekliyorum...

Ustam selamlar,
Yetkili servise yeni presostat almaya gittim, eskisini de yanımda götürdüm.. adamlar elimdekinin arızalı olmadığını söylediler, hatta emin olmak için yenisine de üfledim o da aynıydı, üfleyince tek çıt çıkıyordu... Gelince presostatı makineye tekrar taktım ve çalıştırdım... bu sefer boşaltmada F10 arızası verdi, sıkmada da tam hızlanmadığını gördüm... Benim sorun kartta gibi görünüyor... daha önce sorduğumda servis karta 180 lira demişti...şimdi ne yapmalıyım? yardımlarınız bekliyorum...

kartı bana kargo ile gönder, testini yapayım gereken yerlerini düzenleyeyim.

Siz izmirdesiniz değil mi? gidip gelmesi sizin bakmanız bayağı zaman alır, buralarda istanbulda bildiğiniz yaptırabileceğim yer var mı?

Ben izmirdeyim, kargo ile 1günde gelir 1 günde döner yani cumartesi verirsen salı günü elinde.istanbulda aksarayda ve bagcılarda kartı onartıp denetebilecegin yerler var ama hemen denemezler bırakıp sana verdikleri tarihte gelip almanı söyleyecekler.
Seçim senin.

Ben izmirdeyim, kargo ile 1günde gelir 1 günde döner yani cumartesi verirsen salı günü elinde.istanbulda aksarayda ve bagcılarda kartı onartıp denetebilecegin yerler var ama hemen denemezler bırakıp sana verdikleri tarihte gelip almanı söyleyecekler.
Seçim senin.

Haklısın ustam, kimse hemen yaparım demez, Allah senden razı olsun.. Kartı sana gönderebilirim ama adres bilgilerin lazım ve de tabiki bu işin ücreti ne olacak?

size özel mesaj attım özel mesajlarınızı kontrol ediniz

Mesajınızı aldım. Kusura bakmayın. İlginiz için teşekkür ederim. özelden yazamıyorum. Yarın kartı kargoya veriyorum. Bu arada ismim Ali Kanar, sizi tanımış olmaktan memnun oldum.

]

İyi akşamlar ustam,
kargoyu aldım, kartı taktım, makine yine f10 arızası verdi, bir iki boşaltma ve sıkma yaptırdım denedim makine çalıştı, sonra çamaşır attık yine suyu boşaltmadı f10 hatası verdi. şu anda tam boşaltma yaparken çıt diye bir ses geliyor ve f10 arızasına geçiyor. Şimdi ne yapmam lazım?
Bu arada sizi msn e ekledim, kabul ederseniz sevinirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler Alfa Romeo. Teşekkür etmek istiyorum ama her denememde Diger üyelerle de oy vermeniz gerekir mesajı alıyorum demedi deme:)

Kazanı iyi kötü ab 103 x plastik kazanla değiştirdim. Sorun o değil şimdi sorun Plestik kazandaki ntc zannedersem ntc rezistansla tümleşik elimde iki soket kaldı bizim Krom kazandakiler biliyorsunuz biraz büyük hadi onu da uyguladık diyelim.
Bu arada Rezistans kabloları ile ntc kablolarını karıştırdım sökerken de o kadar numara vermiştim Cevabın altına nereden teşekkür edebileceğimi yazarsanız memnun olurum. Online sinizi bekilyorum makineyi fişe takamadım Saygılar.
Bu kazanları çıkma veya 2.el kullanmanızı tavsiye edemiyecegim .

Onarılması imkansız olan blok halinde imal edilmiş olduklarından ,ikinçi ellerinde ekonomik ömürlerini ne kadar tüketiklerinin belirsizligi (aynı problemi ilk yıkamada da 100. yıkamadan sonrada yapma riskinin mutlaka yaşanacagından) sıfır almanızı öneririm yada onarımı mümkün olan çelik kazanlı farklı bir ürünle degiştirmenizi öneririm .

Yinede onarımını talep ederseniz servisten başka kişilere degiştirmesine izin vermeyiniz maliyet açısından ,garanti açısından haklarınızı kaybetmeyiniz.
iyi akşamlar.

Ha birde bu sorumu cevaplarsanız nerden görebilirim Teşekkürler.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri