AEG LAVAMAT 100 TURBO PROBLEM

ccumali

Üye
Merhabalar,
Makinemden çok memnundum, ta ki geçtiğimiz güne kadar.
Makine Su alıyor tam yıkamaya geçecek dişli sıyırma gibi tamburun altından hafif bir ses ve suyu geri boşaltıyor. Tüm programlarda aynı. Sıkma da yapmıyor dolu boş çalıştırdım aynı.
Kayış sağlam, tambur elle dönüyor, kömürler de gördüğüm kadarıyla iyi gibi.
Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Preostati ve preostat hormunu kontrol etdinmi?

Bu akşam bir de ona bakacağım, motor çalışıyor da boşa dönüyor gibi.

Mator calisib kayis normalse tamburu dondurmesi gerek.Iyi kontrol et Hafif ses pompa matorunun sesi ola bilir.

Mator calisib kayis normalse tamburu dondurmesi gerek.Iyi kontrol et Hafif ses pompa matorunun sesi ola bilir.

Preostati ve preostat hortumları sağlam , dediğin gibi motor dönmüyor sanırım gelen ses pompadan olabilir. Tamburdan çıkan geniş hortumları da temizledim kum ve çamurdan tıkanmışlardı, 3 adet de bozuk para çıktı. Tertemiz oldular ama sonuç nafile, döndürmüyor. Su alıyor, gerisingeri boşaltıyor.

Galiba bikaç kuruş sıkışmış buraya çıkacağı var bizden . Arızayı teşhis edemedik.

Matoru cikarib disarida yokladinmi islem yapdigini.Matora gelen kablolari kontrol et.Ana kartda arizali ola bilir

slm oce motor komurluklerını ıyıce konrol et sonra su sevıye horyumunu sıvıc ten ayır ıcıne ufle ıcerısını kırec artıkları gırmıs se de su alıp sonrada bosaltır kucuk hortumu ufledıkten sora svıce tak makınanı bı dene bak

Öncelikle teşekkür ederim. Dün bir arkadaş geldi , çok da anlar gibi durmuyordu ama kartta arıza var 150- TL ye yapılır dedi. Pek ekonomkl bir çözüm değil 15 senelik makineyi bu paraya yaptırmak..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri