Kontrol Kalemi

Tüp Buz Makineleri İle Müşterilerinize Soğuk İçecekler Sunabilirsiniz

Termodizayn 1987 yılından bugüne kadar buz makineleri sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Kurumsal yapısını tamamlayarak buz makineleri konusunda kalite yönetim sistemine dayalı bir üretim gerçekleştirmektedir. Yerli sermaye ve mühendisleriyle birlikte gerçekleştirilen üretimleri; imalat, montaj ve destek hizmetleriyle piyasada yerini koruyor.

Yurt içi pazarına yönelik üretimleri zaman içinde yurt dışına da ihraç edilerek artmaktadır. Ar-Ge çalışmalarına büyük yatırımlar yapan firma, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu çalışmalarını kalite sertifikaları ile taçlandırmakta. Her türlü mevsimsel şartlarda rahat çalışabilecek buz makinelerinin tasarım ve üretimi konusunda tüp buz makineleri nedir sorusunda ilk akla gelen lider firmalar arasında yer alarak, müşterilerine kaliteli ve güveli makineler üretmeye devam ediyor.

Sektöre Özel Buz Makinesi Üretimimiz

Buz makinelerin özelliklerini ve üretim kapasitelerini bilmek, sektörlerde ihtiyaç duyulan doğru makinenin seçiminde önemli rol oynamaktadır. Üretilen her buz, her alanda kullanılmadığından, firmanın ticari buz makinelerinin ürettiği buzlar, sektörün farklı alanlarına hizmet ediyor. Balıkçılık sektöründe kullanılan buz makineleri daha çok yaprak buz makineleri olmakla beraber, içecek sektöründe kullanılan diğer makineler, küp buz makineleri olarak biliniyor. Müşteri taleplerine göre; daha sıkı yapısı, kolay erimeyen veya daha gevşek ve kolay eriyen buz üretimleri, bu tür taleplere göre değişiklik gösteriyor.

Tüp Buz Makineleri

Adında da anlaşılacağı üzere üretilen buzların şekli küçük tüpler şeklinde oluyor. Daha çok içecek sektörünün tercih ettiği bu makineler, hızlı ve sağlıklı üretimleri ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yavaş erimesi ve soğukluğu uzun süre koruyabilmesi özelliği ile ticari işletmelerin birçoğunda kullanılan makineler arasında yer alıyor.

Yavaş Eriyen ve Uzun Süreli Dayanan Buz Üretimi Sağlar

Yavaş erime özelliği göstermesi ile işletmelerin buz tüketimini ve müşteri taleplerini en aza indiriyor. Model kalıplarına bağlı olarak tüp, kare ve yarım tüp gibi şekillerde buz üretmeyi mümkün kılıyor. Standart tüp buz makineleri istanbul gibi lokantaların yoğun olduğu illerde günlük ortalama 1000 kilogram buz üretebiliyor ve daha üst modelleri günlük 5000 kilograma kadar buz üretebiliyor.

Firmanın ürettiği tüp buz makineleri sessiz çalışma özelliği ile işletmelerde dikkat çekmez. Soğutma sistemi yapısından kaynaklı özelliği ile saatlerce durmadan buz üretimi yaparak, sağlıklı ve hijyenik buz üretimi gerçekleştiriyor. Firmanın buz makinelerinin ürettiği buzlar doğrudan yenebilir veya içeceklerin içine konulabilir buzlar arasında yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ