KontrolKalemi.Com

Trimbox’tan 1000 Meslek Lisesine 800.000 TL Değerinde Ücretsiz Ürün

Trimbox’tan 1000 Meslek Lisesine 800.000 TL Değerinde Ücretsiz Ürün
Beğen
Beğen Muhteşem Haha İnanılmaz Üzgün Kızgın

2008’’ten bu yana binlerce makine, işyeri ve ev için voltaj kaynaklı hasarları engelleyen Trimbox, uzun zamandan beri meslek lisesi öğretmenlerinden aldığı talepleri değerlendirme kararı aldı.

Kampanya kapsamında talep eden ilk 1000 meslek lisesine piyasa değeri yaklaşık 800.000 TL değerinde ürün bağışı yapıyor. Etkinlik kapsamda her bir meslek lisesi için 1 adet 500 TL değerinde YM3P+, 1 adet 299 TL değerinde GNDSeries ürün bağışı yapılacak.

Kampanyanın amacı öğrencilerin özellikle ülkemizde her yıl elektronik kartların yanması hasebiyle uğradığı 2 Milyar USD’lık kaybın önüne geçecek Türk yapımı bir icad ile tanışmalarını sağlamak ve insanlar uyurken elektriğin uyumadığı , evimizde buzdolabı b. cihazların çalışır durumda olmasından dolayı olası aşırı gerilim kaynaklı yangın risklerini önleyebilecekleri bilincini oluşturabilmek olacak.

Trimbox icadı ile Yurttaş Holding Yön. Kur. Başkanı Evren Yurttaş , 2014 yılında Başbakan Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşen BTSO’nun Ekonomiye Değer Katanlar ödül töreninde Sanayi Bakanı Fikri Işık’tan “Bursa’nın Mucidi” ödülünü almıştı. Ayrıca aynı yıl BDS-0001-1 referans numarasıyla Türkiye’nin TSE belgeli ilk icadı ünvanı da Trimbox’a verilmişti.

Trimbox tarafından icad edilen GNDSeries ise, Ocak 2016’da seri üretimine başlanan özellikle nötr-toprak voltajın da sorun yaşayan müşterileri için icad ettiği yeni ve patentli bir üründür. Daha şimdiden özellikle Banka ATM’leri, güzellik merkezlerindeki lazer cihazlar, medikal sektöründe görüntüleme cihazları, düğün salonları ce camilerin ses sistemleri ve akaryakıt istasyonlarının otomasyon sistemleri ile marketlerin otomasyon sistemlerinde yoğun talep görmeye başlamış durumda.GNDSeries özellikleri;

  • Nötr toprak voltajını istenen seviyeye düşürür
  • Topraklama kaynaklı görüntü parazitlerini giderir
  • Topraklama kaynaklı ses parazitlerini giderir
  • Topraklaması zayıf olan ya da hiç olmayan sistemler de metal gövde de elektrik çarpmasını engeller.

Başvurular; https://www.facebook.com/trimboxtr sosyal medya hesabından ilgili meslek lisesi adres, telefon bilgileri ve ilgili hocanın iletişim bilgileri verilerek rahatlıkla yapılabilir.

Beğen
Beğen Muhteşem Haha İnanılmaz Üzgün Kızgın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ