KontrolKalemi.Com

Pendik Uydu Servisi

Pendik Uydu Servisi, her zaman müşterilerimize kaliteli hizmet, uygun fiyat ve yüksek müşteri memnuniyeti prensipleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Özellikle uydunuzun doğru bir şekilde kurulmasını sağlarız. Pendik Uydu Servisi, konusunda eğitimlerini en iyi şekilde almış, deneyimli, güler yüzlü, profesyonel ekibimizle uydu sisteminizi hiç bir zarar görmeden montajını sağlar. Sizlere en iyi kalitede görüntüyle izleme keyfini yaşatır.

Pendik Uydu Servisi‘ni aradığınızda ilk olarak talep ya da sorunlarınızı en iyi şekilde tespit edip bunlar için gerekli olan tüm malzemeyi miktarı ile birlikte belirler ve hızlıca isteklerinizi karşılar. Bütün mahallelerimiz için eşit hızda, eşit zamanda ve uygun fiyatta servis ağını oluşturarak kullanıcılarımıza kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Pendik Uyducu, 7gün 24 saat hizmetinizdedir.

Ceysan Elektrik olarak, firmamız kurulduğu ilk günden bugüne uyduculukla ilgili tüm işlerde müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde anlayıp, en iyi malzemelerle hızlı ve garantili hizmetlerine devam etmektedir.

Hizmetlerimiz arasında; merkezi uydu anten sistemleri servisi, anten arızaları tamiri, çanak anten montajı, uydu ayarı, bina veya site ortak anten,çanak ayar gibi pek çok uyduculuk işleri bulunmaktadır.  Bunun yanı sıra,kamera montaj, tv montaj, LCD tv montaj konularında da hizmet vermekteyiz. Bizi aradığınızda 30 dakika içerisinde size en yakın ekibimizi yönlendirip,adresinizde hizmete başlıyoruz.

Pendik Elektrikçi

Pendik Elektrikçi, evinizde, işyerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü elektrik arızalarınızın çözümünü olarak garantili ve en uygun fiyata karşılamaktadır.

Tüm elektrik sorunlarınız ile ilgili önce modern teknolojiyi kullanarak keşif çalışması yapıp, geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Pendik Elektrikçi, uzman kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz anda hızlıca en kaliteli malzemeleri tedarik edip, işimize başlarız. Bizi aradığınızda, en geç 30 dakika içerisinde ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Ev, işyeri, hastaneler, fabrikalar, apartman ve siteler, resmi kurumlar, bankalar,alışveriş merkezleri, okullar gibi birçok yerin tüm elektrik işleriyle, uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz;

Elektrik Arıza Tespit, Ampul, Duy Arızaları, Sigorta Atma Sorunları, Bina İçi Tesisat, Saya Panosu Montajı Ve Değişimi,  Diafon Arızaları, Alarm Sistem Arızaları, Priz Döşeme,  Aydınlatma, Data Arızaları, İnternet Arızaları gibi tüm elektrik işeri hizmetlerimiz arasındadır.

Bunun yanı sıra kabloların kısa devre yapması ya da su alması sebebiyle yaşayabileceğiniz sorunlar profesyonel ekibimiz sayesinde güvenli bir şekilde hızlıca çözülür. Pendik Elektrikçi, sorunu doğru tespit eder, en kısa sürede de çözüme ulaştırır.

Pendik Elektrik Servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler, satış sonrası destek olarak da devam eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ