Kontrol Kalemi

Modern Yapıların Tasarım Firması Sigma Mühendislik

 

Mühendislik firmaları sektör içerisinde sundukları hizmetlerde profesyonel ekip çalışmasını en iyi şekilde gerçekleştirilmesini yürüten proje odaklı ya da danışmanlık hizmeti sunan sektörel alt yapıya sahip firmalar olarak ifade edilir.

Hazırlanan projelerin en ince ayrıntısına kadar programlanmasını, maddi birikim detaylarını ve zaman risk analizini gerçekleştirerek projenin ya da danışmanlığın başarıya ulaşmasını sağladığı için mühendislik firması çok önemlidir.

Sektöre uzman bakışı Sigma

 

Sektör içerisinde 30 yıl önce faaliyet gösteren Sigma firması sahip olduğu bu tecrübe hazinesini sektör içerisinde müşterilerine aktif hizmet vererek sunmaktadır.

Sigma mühendislik firması, bünyesinde yer alan konusunda uzman ekip arkadaşları, çalışma isteği ve yenilikleri takip etmedeki merakı sayesinde projeleri başarılı bir şekilde sonuca ulaştırır. Firmayı oluşturan çalışanların her biri sektör içerisinde en iyi ve en doğru hizmeti müşteriye sunabilmenin yanı sıra ekip olarak başarmanın haklı gururunu her projede yeniden yaşamaktadır. Firma sahip olduğu başarılı ekibi ve geniş müşteri portföyü ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Sektör içerisinde 30 yılı aşkın süredir hizmet sunan Sigma mühendislik ve tasarım şirketi, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hususları karşılamak için betonarme alanında, çelik ve ahşap alanında mekanik tasarım haricinde elektrik ve mimari projeleri de başarıyla tamamlamaktadır. Şirket, 30 yıldan fazladır inşaat sektörü içerisinde müşterilerine hizmet vermekten ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktan yana olduğu için yenilikleri, gelişmeleri devamlı takip etmektedir.

Sigma mühendislik ve tasarım müşterilerine; mühendislik ve tasarım, inşaat ve proje yönetimi, danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Mühendislik ve tasarım hizmeti içerisinde; Müşterilerine birden fazla sayıda alanın entegre bir biçimde özveriyle çalışmasını sağlamak, statik, mimari ve de elektriksel tasarım uzmanlığı gerektiren alanlarda sektör içerisindeki projelerin başarılı mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmesini sağlar. Proje içerisinde uzman mühendisler ve danışmanlar bir arada uyum içerisinde çalışarak, projenin maksimum verimlilikle tamamlanmasını sağlanır.

İnşat ve proje yönetimi hizmeti içerisinde; müşterilerine proje yönetiminin yanı sıra program zamanının ve finansal kaynakların doğru ve etkili bir şekilde kullanılmasında sektörel tecrübelerini sunmaktadır.

Danışmanlık hizmeti içerisinde; sektördeki tecrübelerini uzman ekip çalışanlarıyla ortaya koyarak, müşterilerine proje risklerinin minimum düzeye indirilmesini ve marka değerlerinin maksimum düzeye çıkarılmasına yardımcı olmaktadır.

 

Sigma imzalı referans projeleri

 

Sigma mühendislik ve tasarım şirketi bu zamana kadar çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır. Şirket, endüstriyel tesisler, lojistik tesisler oteller, konutlar, eski eserler, kamu alan yapılarının projelerinde yer almaktadır. Bu projeler müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olacak şekilde hazırlanmış ve yüksek verim alınmış projelerdir. Bunlardan bazıları; Şerifler yalısı, Volkman köşkü, Metropolıtan hotels bosphorus, koton merkez binası, Levent life 2, T.C. Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü, Suryapı Adapark’dır.

Sigma mühendislik ve tasarım şirketi, Akbank, defacto, Denizbank, Garanti bankası, ING bankası, Kuveyt Türki, Mavi, Lcw, Vakıf bank, Yapıkredi, Akkanat Holding, Bilgili Holding, Boydak Holding, DHL Express, Doğuş grubu, Eren holding, Fiba group, Koç şirketler grubu, Sabancı holding olmak üzere çok sayıda şirketlerle çalışmaları bulunmaktadır.

Sigma mühendislik ve tasarım şirketi hakkında daha detaylı bilgiye şirkete ait olan sigmamuhendislik.com internet adresinden ulaşılabilmektedir. İletişim bilgileri için tıklayabilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ