Kontrol Kalemi

Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı Siren, Flaşör ve Flaşörlü Siren

Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı Siren, Flaşör ve Flaşörlü Siren

  Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı Siren, Flaşör ve Flaşörlü Siren, EN54-3, EN54-23 standartlarına uygun üretilmiş, santrallerden gelen yangın alarmının bildirilmesi için tasarlanan, üstün çalışma performanslı ürünlerdir.

  Dış ortam kullanımına uygun bu ürünlerin çalışma prensibi, -25°C kadar soğuk, +70°C kadar sıcak ortamlar için sorunsuzdur. Olumsuz hava koşullarında su ve katı cisimlere karşı dayanıklı hale getirilmiş IP33 ve IP65 seçenekleri mevcuttur. Her biri yüzey montaj teknolojisiyle üretilen bu ürünler, mikroişlemci kontrollü olduğu gibi, kurulum ve kullanım açısından da oldukça kolay tasarlanmıştır.

  Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı Siren, Flaşör ve Flaşörlü Sirenlerin konvansiyonel modelleri enerjisini bağlı olduğu konvansiyonel siren hattından alırken, akıllı adresli modelleri çevrim hattından beslenmektedir. Akıllı adresli cihazlar aynı zamanda projelerde yangın senaryolarına dahil edilebilmekte, çevrim yöneticisi (loop manager) ile kolaylıkla programlanabilmektedir.

  Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı “Akıllı Adresli” Siren, Flaşör ve Flaşörlü Sirenlerin EN54-17 standardına uygun üretilen “kısa devre izolatörlü” modelleri de vardır.

  Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı Siren ve Flaşörlü Sirenlerin, kullanıcı tarafından ayarlanabilen 32 farklı ses tonu seçeneği bulunur. Sesin yükseklik gücü de kullanıcı tarafından ayarlanabilmektedir. Konvansiyonel Siren ve Flaşörlü Sirenler maksimum 100 dB(A), akıllı adresliler ise 90 dB(A) ses çıkışına sahiptir.

  Maxlogic Hava Şartlarına Dayanıklı Flaşör ve Flaşörlü Sirenlerin kübik şeklinde dağılan flaşör ışını ve beyaz renkte güçlü LED Flaşör’ü.vardır. Akıllı adresli modeller 0.5Hz flaş frekansına ve 2m kapsama alanına sahiptir. Konvansiyonel modellerin ise kullanıcı tarafından ayarlanabilen, 1.0Hz veya 0.5Hz flaş frekansı ve 7.5m veya 2.5m kapsama alanı seçenekleri mevcuttur. Bu özellikler uygulama sahaları için büyük önem taşımaktadır.

  Zorlu hava koşullarının hüküm sürdüğü sahalarda, gereksinimleri karşılaması için özenle tasarlanmış tüm bu ürünler, esnek kullanım özellikleri ve tescillenmiş dayanıklılıkları ile güvenle tercih edilebilir.

  Mavili Elektronik A.Ş.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ