Kontrol Kalemi

LimonHost Müşteri Memnuniyetine Öncelik Veriyor

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte oluşturulan çeşitli platformlar sayesinde artık dünya üzerinde çok geniş kitlelere hitap edilebiliyor. Geniş kitlelerin buluştuğu platformlar hem firmalar hem de bireysel kullanıcılar açısından pek çok avantaj sağlıyor. Bu geniş kitlelere ulaşabilmenin yolu da başarılı bir web sitesine sahip olmaktan geçiyor. Web sitelerinin kurulumu aşamasında da hosting hizmeti alınmasına ihtiyaç duyuluyor.

 

cPanel hosting hizmeti php tabanlı web siteleri için en ideal sistem olarak kabul ediliyor.  cPanel hosting hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar, pek çok ücretsiz yazılımı tek bir tuş ile kurma imkanı elde edebiliyorlar. LimonHost kullanıcıları diledikleri php sürümünü gelişmiş kontrol paneli üzerinden seçebiliyorlar. İnternet ortamında arama motorları için son derece önemli bir konumda olan SSL sertifikası diğer tüm hosting paketi kullanıcılarına olduğu gibi LimonHost cPanel hosting hizmetinden yararlananlara da ücretsiz olarak sunuluyor.

 

cPanel hosting tüm sitelerini tek bir kontrol paneli üzerinden kolay bir şekilde yönetmek isteyen kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. cPanel kullanıcıları son derece rahat bir şekilde yedek alabiliyor ve yedeklerini kolaylıkla geri yükleyebiliyorlar.

 

Açılımı Control Panel olan cPanel, LimonHost Linux hosting paketi alan kullanıcıların yararlandığı web hosting kontrol paneli uygulaması olarak biliniyor. cPanel kullanımı ile web sayfalarının yöneticileri hem görsel hem de interaktif işlemlerini kolaylıkla tamamlayabiliyorlar. cPanel son derece popüler bir uygulama olup kolay kurulumu ve kullanımı nedeniyle rakiplerinin açık ara ile önünde bulunuyor. Güncellenmesi son derece kolay olan cPanel aynı zamanda Linux işletim sistemi ile de en iyi uyumu yakalıyor. cPanel tüm sunucu yönetiminin otomasyonunu sağlamasının yanı sıra % 100 güvenilir ve müşteri odaklı olması nedeniyle de dikkat çekiyor. cPanel hosting ise dünyanın bir numaralı kontrol paneli olarak kabul edilen cPanel ile birlikte sunulan web barındırma sistemi olarak tanımlanabiliyor. cPanel hosting sisteminde Linux işletim sistemi kullanılıyor.

 

İhtiyacınıza Uygun Paketler LimonHost’ta

 

E-ticaret hosting son dönemlerde sıklıkla tercih edilen hosting hizmetleri arasında yer alıyor. E-ticaret sitelerinin müşterilerine hızlı, kesintisiz ve kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatabilmeleri için güçlü bir e-ticaret hosting paketine ihtiyaçları bulunuyor. Online alışverişi tercih eden kişiler düşük performanslı web sitelerini alışverişlerinde kullanmıyorlar. Ayrıca düşük performans e-ticaret sitelerinin itibarını zedeleyip marka değerinin düşmesine neden olabiliyor.

 

E-ticaret sitelerinin tüm ürün bilgileri ve verileri, hosting hizmeti üzerinde barındırılıyor ve içerikleri hosting üzerinden yayınlanıyor. Bu nedenle e-ticaret sitelerinin hosting hizmeti seçimi konusunda son derece özenli davranmaları gerekiyor. En doğru e-ticaret hosting hizmetini seçebilmek için e-ticaret sitelerinin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. E-ticaret sitelerinde güvenilirlik son derece önemli olduğundan köklü ve kurumsal bir firmadan hizmet alınması ve kurulum sonrası teknik desteğin güçlü olmasına özen gösterilmesi öneriliyor. E-ticaret hosting hizmet alınırken fiyat-performans dengesinin analiz edilmesi; ücretsiz hizmetler de sunan zengin içeriklere sahip uygun fiyatlı bir hosting firması ile çalışılması üst düzey performans sağlanmasında etkili olabiliyor.

 

E-ticaret sitelerinin ziyaretçilerine güven durması en önemli noktalardan biri olarak kabul ediliyor. Bu nedenle e-ticaret hosting hizmeti dahilinde popüler SSL sertifikalarının kullanılması önemli bir nokta haline gelebiliyor. Türkiye, DDOS saldırılarının sıkça yaşandığı bir ülke olduğundan firewall desteği sunan ve Cloudflare gibi ek servisleri destekleyen hosting firmaları daha doğru bir tercih olabiliyor.

 

LimonHost Uygun Fiyatları İle Ön Plana Çıkıyor

 

LimonHost kullanıcılarına sağlamakta olduğu tüm hizmetler için sunduğu teknik desteği çok önemsiyor ve bu bilinç ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu nedenle kullanıcılarına ihtiyaç duyduları her an kesintisiz, hızlı ve çözüm odaklı bir teknik destek sunmaya devam ediyor. LimonHost kullanıcıları sunucuda kullanacak oldukları tüm alan adları ve mail hesapları için kontrol panelleri üzerinden SSL sertifikası oluşturabiliyorlar. Aylık ya da yıllık alım şartı olmadan tüm hosting paketlerinde geçerli olan bu hizmet sayesinde kullanıcıların ek bir ücret ödemesine gerek kalmıyor ve kullanım süreleri boyunca devam ediyor. LimonHost kullanıcılarının tüm datalarını ücretsiz bir şekilde taşıyor ve web sitelerini kusursuz şekilde çalışır duruma getiriyor.

 

Limon Host kullanıcıları; otomatik işletim sistemi sürüm güncellemeleri sayesinde Linux ve Windows işletim sistemlerinin en güncel versiyonlarını kullanma avantajını yakalayabiliyorlar. Sunucuların en güncel WordPress versiyonları ile tamamen uyumlu olmasına bağlı olarak LimonHost kullanıcıları sunucularda WordPress altyapısına sahip siteleri yüksek performanslı olarak barındırabiliyorlar. En son teknolojiye uygun % 100 SSD altyapıları sayesinde web siteleri çok daha hızlı ve yüksek performanslı olarak çalışıyor. Web sitelerinin açılma sürelerini minimum seviyede tutabilen kullanıcılar böylece müşteri memnuniyeti seviyelerini de artırabiliyorlar. LimonHost Cloud performansının sağladığı olanaklar ile kullanıcılar web sitesi yönetimlerini daha esnek ve daha hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar. LimonHost hosting hizmetlerinden yararlanan müşterilerine web sitelerinin yönetimi ile ilgili olarak uzman teknik ekibi aracılığıyla 7/24 hizmet sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ